Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot érdemes egy...

Milyen laptopot érdemes egy építészmérnöknek vennie? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

#ArchiCAD #építész #grafikus kártya #tervezésre szánt laptop
2018. febr. 11. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Ez a kérdés volt már nemrég.


most is azt tudom mondani hogy mindegy, külön építészeknek nincs notebook.


olyat vegyél mint amit mindenki más vesz, írd meg mennyid lenne rá és akkor tudunk ajánlani.


Dell-t vennék vagy Asus-t egyébként.

2018. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Üzleti kategóriás gépet vegyél, ne konzumert
2018. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi a keret?
2018. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Láttam én is, hogy volt már, de gondoltam 4 év után biztos más konkrét típusok közül választhatok. 300.000-350.000 Ft keret lenne rá kb.


Köszi a válaszokat!

2018. febr. 12. 08:00
 5/6 A kérdező kommentje:

Erről például mit gondoltok?

[link]

2018. febr. 12. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Először is olvass utána neten ennek a boltnak, mennyi rémtörténet kering róluk. Másodszor a Lenovo mostanában elég rendesen zuhan lefelé minőségben. A T sorozat még úgy-ahogy tartja magát, de ilyen E-s gépet biztos nem vennék.

Sajnos 350-ből nem jön ki igazi munkagép, viszont a te felhasználásodra kelleni fog valamennyi teljesítmény. Úgyhogy a helyedben valami jobban összerakott konzumer gépet vennék. 300-ból tudsz venni Dell 7577-et, vagy ugyanezt 350-ért erősebb vga-val.

[link]

[link]

Nálunk a 3D-s tervezők ilyen gépeket használnak:

[link]

2018. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!