Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mobilhoz fejhallgató erősítő...

Mobilhoz fejhallgató erősítő megéri ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Üdv skacok. Nos az a szitu, hogy a mobilom (S6) nem ad le elég kakaót a fülesemnek (Knowledge Zenith ZS6). Alapjába véve eléggé hangos, amit szeretek is, sőt, másokkal ellentétben engem nem zavarnak az éles hangok, ahol mégis, ott eleve a zenével van gond, amit szimplán csak át kell hangolni. De akadt 1 kis gondom. Nem basszusra tervezték, és nem bírja úgy, ahogy én szeretném. Amikor az EQ n felhúzom a basszust, a többi pedig normálon marad, megkapom a kellő hatást, ám a többi hangsáv elcsendesül. Ez annak köszönhető, hogy a mobil nem tud többet leadni, ezért mikor emelem a basszust, hogy meglegyen a különbség, a mobil a többi frekvenciából vesz vissza, így olyan mintha megemelte volna, de a fő hangerő csökkenne. Mellesleg PC n azért erőteljesebb a hangzás, de az eleve más kategória, az már le tudja adni a nagyobb teljesítményt. Szóval az érdekelne, hogy szerintetek megéri beruházni egy ilyen hordozható erősítőre? Azért kellene, mert van rajta dedikált Bass Boost funkció illetve a hangszínt is afölé emelhetem, amit az S6 maxon tudna. Jelenleg a FiiO A3 -on gondolkodok, mi a véleményetek? Illetve, ti használtok erősítőt a fülesetekhez?
2019. aug. 11. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyet online. 2 heted van kipróbálni.
2019. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet csak sajna eléggé macerás, amivel nem szeretnék foglalkozni. Azért gondoltam arra, hátha itt tapasztalt emberekbe akadok, akik tudnának Pro-Kontra érveket adni mellette vagy ellene.
2019. aug. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!