Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Törött bluetoothos fejhallgató...

Törött bluetoothos fejhallgató. Javítható?

Figyelt kérdés

Üdv.Van 1 fejhallgatóm aminek az egyik oldala eltört amikor felvettem -.- Nem feszítettem szét csak annyira hogy fel tudjam venni.Fel töltök egy képet is. Csak egy pici törés van rajta a pánt alatt a kábel teljesen rendben van.Szerintetek pillanatragasztóval +1kis celluxal vissze lehet illeszteni?(Vissza tudom tenni az eredeti állapotába de kicsúszik.)

Kép: [link]



2019. jún. 8. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ohh és rendesen szól is.
2019. jún. 8. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem igen.
2019. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog hogy összeragasztod és nem két darabban lesz külön, de a pillanatragasztó törékeny anyag. Nagy felület kell hozzá, ami itt pont nincs. Azaz ha megragasztod, rövid időn belül el fog törni ismét. Legalábbis a 100 forintos ragasztókkal.

Van ipari cucc ami jól megfoja, de nem olcsó.

Egyébként a termékek tervezésénél külön gondot fordítanak arra, hogy ne tartson sokáig.

Ez elég korrekt cucc, már sokszor használtam erős igénybevételnek kitett helyeken, rugalmas anyagokhoz is jó:

[link]

Látszik a videón, hogy kitöltő adalékanyaggal működik, ami egyben szilárdítja és gyorsítja a ragasztást.

Acetonal kell alapozni a ragasztandó felületeket, ez egyes műanyagok esetében foltosodást okozhat, óvatosan kell vele bánni.

2019. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!