Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyivel jobb ennek a belépös...

Mennyivel jobb ennek a belépöszintü LG tv nek a képminösége egy jóval olcsóbb ORION tv hez képest? Megéri azt a plussz költséget az LG javára vagy jók az orion, vortex, strong stb tvk is képminöségileg?

Figyelt kérdés

Kiszemeltek! [link]

[link]



2019. aug. 16. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a felbontásban nem nagyon fogsz különbséget látni.
2019. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy régebben az Orion a török Vesteltől rendelte a TV-ket, amiben kiváló LG kijelzők voltak.

Szervizemben találkoztam sok ilyennel, de ez nem negatív vélemény, mert sokat is adtak el belőle. Javítás után sokszor csak néztem, hogy milyen kellemes a képe.

Mióta a kínaiak megvették az Oriont, nem találjátok ki, de amit linkeltél, az is kínai, mint a Vortex, meg a Strong is.

A kínai kijelző viszont sehol nincs az LG-hez képest, élethűség, betekintési szög szempontjából.

Mindennek tetejébe a háttérvilágítás is hamarabb megy tönkre a kínainál.

2019. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor tehát nem érdemes venni ilyen no name tvket nem éri meg? [link]

Belépőszinten is sokkal jobb a képminősége egy Lg,Samsung,Sony meg egy Philipsnek mint ezeknek a kinai szutykoknak?

2019. aug. 16. 16:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezekre a no name tvkre gondoltam! [link]
2019. aug. 16. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

"Belépőszinten is sokkal jobb a képminősége egy Lg,Samsung,Sony meg egy Philipsnek mint ezeknek a kinai szutykoknak?"

El is találtad nagyjából a sorrendet, azaz a Philips is tud már elég moslék lenni némelyik.

LG-t azért tartom többre, mert nagy átlagban természetesebb szerintem, míg a Samsung szemfényvesztően rikítóbb, azaz szépnek igyekszik mutatni magát, csak az nem egyenlő a természetességgel. De nyilván lehetnek kivételek.

Tesco-ban láttam még Vestel gyártmányú TV-ket, persze más néven, Technika, Hyundai például. Ezeket felismerem egyrészt az alaplap csatlakozóinak elrendezéséről, meg az LG-kijelző képminőségéről.

2019. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ne essünk tévedésbe, Technika is lehet kínai, Hyundai is. Noha most már kínai kijelző is létezik jobbfajta, de elég ritka.
2019. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!