Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Hogy tudnék felforrasztani egy cd lejátszós autórádió áramkörére egy aux bemenetet, ha sajnos sehol nem látom megjelölve a bal-jobb-föld pontokat?

Vannak képeim és sematikus ábrám, nme tudna esetleg valaki segíteni értelmezni vagy, hogy akár a 2. képen levő cd lejátszónál kellene-e valamelyik vezeték helyére forrasztani. De melyik szín mit jelölhet? hm... sematikus ábra: [link]

képek: [link] [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: cd, forrasztás, rádió, autó, autórádió

ápr. 5. 00:12  Privát üzenet  

A válaszok

Ott van az IC171 bemenetváltó, ami a tuner és CD között vált, egészen véletlenül vagy még egy üres bemenete is (IN3L és IN3R).

Csak nehogy azt hidd, hogy ez neked jó, mivel I2C-buszon kapja a vezérlést.

Tehát csak másik szoftverrel lehetne harmadik állapotba váltani.

Ennek hiányában a CD vagy tuner helyett lehetne rákötni.

De azt sem csak úgy direktben, ész nélkül, mert tönkremehet az IC bemenete.

Szabályos leválasztás CRC-tagokkal, ahogy a tuner kimenetén láthatod is, ahhoz hasonlóan.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 5. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

cd helyett jó lesz az, üres cdvel már aktiválható a rákötött hang

# 2/4Időpont ápr. 6. 00:22 Privát üzenet

Akkor leforditom az első válaszát:

Ennyi tudással, sehogy.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 6. 13:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a véleményedre szar se kíváncsi, kussolj ha segíteni nem tudsz te barom

# 4/4Időpont ápr. 6. 15:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szereztem egy bakelit lemezlejátszót. Kaptam mellé egy lemezt is. A napokban szert teszek egy fonográfra is. A bakelitlemez jó a fonográfhoz? Sajnos nem vagyok otthon ezekben a dolgokban.
Kaptam egy Xbox One S-et, rátelepítettem a Forza Horizon 4-et. Megtörtént a telepítès, fut a játék de sajnos az aukciós házat sehogyse tölti be, vagyis bele se tudok menni mert...
Jó lesz ez a kábel az autóhoz és az autórádióhoz?
Vásároltam rozsdamentes, üveg burás szolár lámpát nem épp olcsón. Sajnos nagyon gyatra a világítása. Lenne tippetek hogy tudnám növeli, nagyobb mAh akksit bele, új led, vagy?
Sajnos az autórádióm kéri a kódot amit természetesen nem tudok. A rádió egy grande puntó grundig F199 cd GHT-1400. A rajta található számok: 9.18453-8751 034460 FA646170403669 Ebből valaki a kódot?
Megrendelhetem ezt az ISO-kábelt az autórádióhoz?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!