Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy alap "belépőszintü hangren...

Pelo1919 kérdése:

Egy alap "belépőszintü hangrendszert" akarok a kocsiba Csak nemtalálom a nekem megfelelöt csak az 10000w-os megy orba. Szályba. Dobnátok egy kis segit?

Figyelt kérdés

Adott egy Suzuki Swift sedán ,van benne egy MediaMark-os 4*25 w-os 4 ohm-os auto hifi

Amin 2 db max 30 w-os 10 cm-es hangszorok vannak "nem gyári"

Csak ez semifele mélyet nem add arra gondoltam hogy egy mélyládát beraknék hátra csak szolidan ... Semmi 1000 w meg ilyenek,de mégis legyen valami...max 100 w

Tudtok valami hasonló paraméterekkel erösítöt melyladat vagy szettek is erdekelnek ....

Elöre is köszi



2019. aug. 21. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem azt kell nézni, hány wattot hazudnak rá, hanem csak szemre benézed magadnak, hogy mi fér el az autóban, minél nagyobb átmérővel.

Erősítő lehet beépített vagy külön, ahogy jobban tetszik.

Típust nem tudok ajánlani, nem követem ezeket, hogy mik vannak.

2019. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az erösítö az auto hifibe vagy a mély ládába van beépítve?

tudom hogy a gyári adatok nem valósak ezért irtam a harmadát a hangszoro itt az auto hifin levö adatot

2019. aug. 21. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Mélysugárzót saját erősítőről célszerű hajtani, akár külön egységről vagy a ládába építve (aktív hangszóró).

A fejegység elég kevés hozzá.

Nem azt mondom, hogy nem javítana valamit a 10 centis hangszórók hangzásán, de inkább csak szükséghelyzetben.

Ráadásul a fejegységnek van két első és két hátsó kimenete. Egy mélyet csak egy kimenetre tudnál kötni. Ha lenne két mély, valamivel többet ki lehetne hozni.

2019. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedán autóba nem lesz elég a pici cuki mélyláda kategória..


Viszont a szedánokkal az a baj,hogy egy nagyobb láda mire áthallatszana rendesen az utastérbe,addigra már hullámzik a csomagtartó ajtó,és le akar esni a rendszám,plusz még az égők érintkezését is kontaktossá teheti !


Nekem egyterű-m van ugyan,csak a két darab 40centis mély miatt ugyanez a jelenség..


Ha elviszed hifishez megcsinálja a kalaptartót úgy,hogy beletesz egy reflex csövet az utastér és csomi közé,és akkor már van értelme kicsike ládának a csomiban..

2019. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!