Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni gördeszkáz...

Elszeretnék kezdeni gördeszkázni, de nem tudom, hogy milyen gördeszkát vegyek. Akarok egy pár alap trükköt is tanulni és úgy hallottam, hogy a Penny Boardok jók erre a célra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 11:52
 1/5 anonim válasza:
A penny board nem trükközésre való, hanem csak sima gurulásra. Ha trükközni akarsz, akkor a "normál" freestyle gördeszkát vedd.
2018. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Oxelo Yamba se jó? Mert akkor azt veszem amit mondtál.
2018. júl. 5. 22:48
 3/5 fannta01 ***** válasza:
A penny board szinte gurulásra sem jó mert olyan kicsi vegyél rendes deszkát fából
2018. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Penny Board közlekedésre lett kitalálva, a kisebbek belvárosban tökéletesek, a nagyobbak biciklisutakon állják meg jobban a helyüket. Én személy szerint a legolcsóbb Hervises verzióját használom, egy 22"es moove candyboardot, belvárosban piszok kényelmes, mert puha a kereke, élesebben lehet vele kanyarodni, ezáltal könnyen veszi az aszfalthibákat és jól lehet cruiseolni az emberek között is.

Lehet velük trükközni, de NEM arra valóak. Nehezebb is velük és gyorsan kopnak tőle, tekintve, hogy a műanyag könnyen karcolódik.


Ha trükközni szeretnél, rendes fa gördeszkát vegyél, aminek mindkét vége ívelt és dörzsis a felülete. :)

2018. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hozzátenném a penny nem csak puhábban veszi az akadályokat és élesebben kanyarodik, de csendesebb is, kevésbé kapnak frászt a gyalogosok, ha elmész mellettük.


- Előző voltam.

2018. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!