Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 vagy 2 mélynyomót érdemes...

1 vagy 2 mélynyomót érdemes venni a kocsiba?

Figyelt kérdés

ha 1 akkor vagy 12-15",

ha 2 akkor 2db 8"-os.


melyik előnyösebb és miért?


2019. aug. 21. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
reflex ládaba kell.
2019. aug. 21. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Ha a motort kiszereled, akár nagyobbat is tehetsz a helyére!
2019. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyet sem.
2019. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2db 15" reflex figyel bent a csomiban,és még a motor is megvan..

Ha kinyitom az összes ajtót,akkor sokkal hangosabb lesz mint bezárt autóban..

A kalaptartón is van egy kis hosszúkás közép és magas trapéz dobozka,amibe direkt PA hangszórók vannak a nagyobb érzékenység miatt,,csak mert kell,mivel az ajtó hangszórók hiába lettek kicserélve erősebre,a két nagy láda simán leordítja őket..

Így már van jó gyomorrázós mély,ordítós közép,és fogzománc lepattogtatós magas-hang is..

Már csak egy pótakksi kell,mert a 44Ah az kb 5 perc,és megzuhan 12Volt-ra,aztán ott is marad..

Hiába dobtam be a 4db 1 Farádos Kondit,,csak,hogy ne a polcon legyen...

Azért jól papizik a Hifonics Brutus BXi3000D plusz még a Steq K4.02..


Kérdésedre :


Ha nagy hangerőt és nagyon feszes pontos mélyeket akarsz,akkor 2db 8".


Ha meg jó öblös Rap-zenés madafaka je je mélyet akarsz akkor 1db jóféle 15"-os kell..


A kettő közti kompromisszum pedig az 1db 12"-os zárt ládában..


Ha meg kifelé is akarsz zenélni ilyen big béjsz madafaka zenékkel mint én,akkor dobj be 2db 15"-öst,,azt király lesz..


Tesco alagsori parkolóban lehet játszani,hogy hány autó riasztó fog beindulni,ha elmész mellettük,a nagy dium-disum zenével..


Csupa móka és szórakozás :-)

2019. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!