Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyetemre szükséges laptop...

Egyetemre szükséges laptop vagy tablet?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik ajánlottabb?

(Számomra a tablet könnyebben kezelhető, nem értek a gépekhez, viszont a tablet több mindent tud).

Itthon van gép és laptop is, eddigi középiskolai tanulmányaim során ezeket használtam, és teljesen jól elvoltam, de lehet az egyetemre elkéne egy laptop vagy tablet.



2019. aug. 28. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hátrány ha van
2019. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég ha gondolkozni tudsz.
2019. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy (10+"), van hozzá valami ultra hordozható rendes billentyűzet, akkor mindenképpen jobb a tablet a hordozáshoz. Komolyabb feladatokra (beadandók, szakdolgozat stb.) persze nem alkalmas, de a mindennapos strapát sokkal jobban bírják szerintem. A laptop meg maradhat otthon :-)
2019. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!