Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tévénél normális, hogy halvány...

Tévénél normális, hogy halványan látszódnak a LED-ek fekete háttérnél?

Figyelt kérdés
Panasonic 32FS400E. Nem a legmodernebb, de ilyet még olcsóbb tévéknél sem tapasztaltam. Három vastag függőleges sáv látszódik halványan ugyan, de mégis. Nemrég vettem a weben, már nem tudnék elállni a vásárlástól, de nem tudom, akarnék-e, elég körültekintően választottam.
2019. szept. 8. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a LED gyártástechnológiájából jön. Néhol jobban, néhol kevésbé látszik. Mediamarktba simán visszaviheted garival, ha onnan van, és kicserélik.
2019. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem gyakran felháborít, hogy amikor ránézek a képkeresőben, szinte soha nem mutatják a TV-k hátát.

Pedig, akit érdekelnek a készülék csatlakozói (nem csak lista alapján, hiszen néha még az sem mellékes, milyen irányba áll, melyik oldalon stb.) az nem tud meg róla semmit.

Magam részéről esetleg még azt is felismerném, hogy kínai vagy török Vestel alaplap van benne, mivel ilyeneket javítok.

De nem, a hülyék nem mutatják meg, még a gyári oldalakon sem.

Például a Vestel háttérvilágítások nagyon jók, amikor tönkremegy néhány LED, még az sem tűnik fel, mert a diffúzor olyan jól eloszlatja a fényt. Ezt azért is említem, mert a Panasonic németországi EU-leányvállalata forgalmazott sok Vestel TV-t, Panasonic néven, kiváló LD LCD-vel szerelve. Azoknál ilyen hiba elképzelhetetlen lett volna, amit említesz.

2019. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
#2:igen ez engem is bosszant, de mi köze ennek a kérdéshez?
2019. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3

Csak annyi, hogy nagyobb a kötekedési hajlamod, mint az értelmező / értelmi képességed.

Nem gondolod, hogy a kérdező által kérdezett típusra is ránéztem a képkeresőben (mert segíteni próbáltam) és amiatt írtam?

Van egy ötletem: legközelebb próbálj meg te is segíteni, felesleges szemétkedés helyett!

Ne tudd meg, még arra is gondoltam, a kérdező hátha veszi a lapot és mutat egy fotót.

De ennyi, ez a Gyakori Kérdések, itt ilyen finom célzások nem nagyon mennek át...

2019. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor ezek szerint más sem értette, tehát kit érdekel az, hogy milyen hátlapokból mit állapítasz meg. Ja, hogy megnézted a hátulját a neten, de ez hol van abban a válaszban?

Elromlott és kész, mit kell ezen ennyit filózni?

2019. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz az igyekezetet, de nem értem, mit számít a tévé hátulja, amikor elöl látom a LED-eket (szerencsére csak extrém körülmények - sötét szoba, sötét háttér, erős háttérfény - mellett)
2019. szept. 10. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Ott van a hozzászólásomban: "mivel ilyeneket javítok."

Ebből következően, ha látom a fenekét, akkor már tudom mi van a lelkivilágában (nem nőről beszélek).

Ha pedig látom magam előtt a háttérvilágítás konstrukcióját, jobban el tudom képzelni, hogy mi a problémád.

Tehát szakértő szemnek egy fenék sokkal többet elárul, mint egyesek gondolnák.


#5 "Elromlott és kész, mit kell ezen ennyit filózni?"

Túl bonyolult ez neked...

2019. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Pedig a nők lelkivilága legalább olyan fontos....kell hozzá a jó megvilágítás...

Nekem bonyolult valóban.

2019. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!