Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mixelőedény alján a motorra...

A mixelőedény alján a motorra rögzíthető rész körben minél többet használom annál koszosabb. Fekete valami csapódik ki rá vagy nem tudom, nem értek hozzá. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ajánlott mindig letakarítani vagy ott maradhat,nem okoz problémát?
2015. dec. 7. 11:32
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg egy kicsit pontosabb leírást, vagy fotót nem tudnál feltölteni, nem igazán tudom eldönteni mi mitől koszosodik.:D Egy biztos ha koszos akkor takarítani kell. Esetleg a gép típusa is segíthet.
2015. dec. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A motor tetején vagy ugye egy kerek jelen esetben fekete színű rész amire rá/bele kell illeszteni a mixelőedény alján lévő kerek jelen esetben fekete színű részt amikor összerakja az ember. A mixelőedény alján van fehér színű rész is(ehhez a fehér részhez van rögzítve középen a fekete) és van rajta a fekete résztől nem messze egy fehér perem körbe amire kicsapódik valami fekete. Remélem így érthetőbb.
2015. dec. 11. 14:02
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Most már kezdem érteni, valószínűleg a két anyag súrlódik egymáson és a puhábbik, vagyis a fekete felkenődik a fehérre. Ami könnyen lesúrolható azt tisztítsd le a többi maradhat, felesleges durvábban lepucolni mert minden egyes használatkor meg fog jelenni. Azt viszont nem tudom, hogy a rossz anyagminőség miatt kenődik e fel. Mi a gép típusa, rákeresnék?, megnézném képeken is hátha látok valamit.
2015. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fitmix
2015. dec. 11. 19:13
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
OK, így már értem. Semmi gond, töröld le még különösebben sikálni sem kell hiszen kívül van a kosz nem az edényben. Had kérdezzem meg ha már így szóba került ez a gép, tényleg frankón vágja a jeget? Én is majdnem vettem de végül is a Smoothie maker mellett döntöttem, nekem a jégdarálás volt az elsődleges szempont ( imádom a natúr gyümölcsfagyit). Most már természetesen mindegy, csak kíváncsiságból érdekelne.
2015. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jeget még nem tettem bele talán majd jövőre...

De jól, gyorsan dolgozik, a diófélékkel sincs problémája tehát szerintem a jéggel se lesz.

2015. dec. 12. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!