Ilyet kérhetek a Telekom szerelőktől?

Figyelt kérdés

Holnap jönnek a műholdast bekötni. A tv készülékem még az asztalon van de én egyedül vagyok nő és nem merek nekiállni.

Kifúrják a helyét ha megkérem őket?


2019. szept. 12. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem valószínű. Ők időre mennek, nem érnek rá külön ilyennel foglalkozni pénzért se.
2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan minek a helyét szeretnéd kifúrni?
2019. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A falra kéne 3 lyukat befúrni
2019. szept. 12. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Így sem egyértelmű, legfeljebb sejteni lehet, hogy kábelnek akarsz lyukat fúratni.

A falba, nem a falra.

TV falra szereléséhez tartó is kell és 4 lyuk.

A kábel részére viszont fúrnak lyukat, mivel az a kábelszerelés velejárója.

A trágár beszólással ne törődj, jelentettem a moderációnak.

2019. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez olyan lenne, mintha a villamosvezetőt kérnéd meg, hogy kanyarodjon be egy sarokkal hamarabb, mert te arra laksz. :)

Megkérdezheted, hátha mákod van. Én olyannal jártam így, hogy családi házban lakom, dugulás elhárítást kértem a közmű szolgáltatótól, időnként volt némi dugulás. Kijöttek a nagy kocsival, tisztítottak, de mutatták, hogy az aknában a csövek csatlakozása nem jó, hajlamos az elakadásra. Kérdeztem tudnak-e valakit aki ilyennel foglalkozik, mert én nem.

Azt mondták, megoldják műszak után.

Jött is a kocsi, felbontották, lebetonozák, megcsináltak mindent, mindezt télen, éppen hó nem volt, de fagypont alatti hidegben. Ők hozták a gyorsan kötő fagyálló zsákos betont, elvitték a sittet. Kb. 45 perc volt az egész. 5, azaz öt ezret kértek. Adtam egy tizest, szabadkoztak, mondtam hogy egy vállalkozó 5 ezerért még csak köszönt volna, nemhogy megcsinálja, és én köszönöm a munkájukat, becsületesen dolgoztak, jól meg lett csinálva, egy plusz csődarabot építettek be. A mai napig jól működik.

Szóval kérdezz rá, max. azt mondja hogy bocsi, de nem.

Ha miskolci esetleg miskolc környéki vagy, megoldom, írj privátba.

2019. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zzzoli ***** válasza:
Alvállalkozó fog kimenni, nyugodtan kérdezd meg őket, legtöbb esetben kaphatók rá, ha lesz náluk sds fúró. Aztán adsz nekik egy kis csúszópénzt.
2019. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Általában hivatalosan is le van fektetve minden ilyen szerelőnél hogy semmi ilyen "maszekot" ami nem közvetlenül az ö munkaköréhez történő dolog, nem csinálhat se pénzért se plusz pénzért se jófejségből.


Ha neked ilyen problémád van, akkor hívj valami ezermestert.

2019. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kár erőlködni a válaszolóknak, amíg azt sem tudjátok pontosan, miről van szó.

Komolyan gondolják egyesek, hogy a bekábelezés nem tartozik a kábelezés munkakörébe?

Például jön le a kábel a tányértól és a szerelő felszólítja a tulajdonost, hogy fúrjál neki lyukat vaze, mert én ugyan a kezem meg nem mozdítom!

Gondolkozzatok!

2019. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kész. Nagyon kedves volt a szerelő falon a tv 😂😊
2019. szept. 13. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát akkor a TV-t akartad a falra felfúratni, csak bedobtad a cseles trükköt és 3 lyukról beszéltél, nehogy kitaláljuk?

Ügyes...

2019. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!