Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3 éves Macbook Airt mennyiért...

3 éves Macbook Airt mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés

2020 januárjában lesz 3 éven, de most kb december környékén megvállnék tőle.


MacBook Air (13-inch, Early 2015)

1,6 GHz Intel Core i5

8 GB 1600 MHz DDR3

Intel HD Graphics 6000 1536 MB


Aksi ciklusa:

Cycle Count: 711

Condition: Normal


Tökéletes állapotban van csak szeretnék egy újabb, gyorsabb windowsos rendszerre áttérni.



2019. szept. 14. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

kb 80-100 ezer

az akkuk miatt rendesen zuhan az ára

2019. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# Azóta rákerestem a neten.


Ugyan ilyen specifikációkkal, szóval ugyan ezt a modelt 170től 200ig láttam. A 180 fölöttieket én is sokaltam, de semmi képpen sem 70-80 ezer forint.

2019. szept. 14. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:

150-200 reális.

Tudom, nem kéne beszólnom, és általában nem is szoktam offolni, de ha akarsz egy 2 év alatt leamortizálódó, instabil rendszerű gépet irritalóan túlbonyolított felülettel, akkor vegyél windowst. Bocs, bekussoltam.

2019. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# Régen tényleg messze felülmúlta a windows vetélytársakat a Macbookok és az Air kifejezetten jó értéket képviselt, de a mai modelleket megnézve nem érzem hogy bármelyik is kifejezetten hardverileg megérné a felárat.


Itt nem a specifikációkra gondolok, hanem az anyag használat, billentyűzet, tömeg, méret és más egyébb esztétikai elemek. Mára már a windowsos laptopok közül is vannak normális vetélytársak ugyan abban a kategoriában hasonló áron.


Plusz mérnökinformatikus hallgató vagyok és kicsit elegem van hogy a Mac az egyetemen óriási hátrányokkal súlyt mert semmi sem működik úgy ahogy kellene hiszen minden kiadott feladatot azzal a hittel tesznek ki hogy biztosan windows van otthon. Alternatív szoftverek nem léteznek ha igen sokszor pár verzióval lemaradott mert kicsi a kereslet a fejlesztésére így egyedül vírtuális gépen futatva a windowst lehet megoldani a dolgokat.


Plusz a windows op is rengeteget fejlődött. A régi múlt hibái és azok az okok ami miatt a MacOS felsőbbrendű volt màra már többnyire csak sztereotípiák.


Talán egyetem után vissza térek majd egy magasabb specifikációs próra de most még nem ütött meg a mérnökinformatikus fizetés és a Macbook Airem is picit a felhasználási szükségleteimnek gyenge meg a fent említett kompatibilitási problémák.

2019. szept. 15. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
711 cikulusos akksival az sehol nem ér annyit
2019. szept. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!