Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely PS4 játékok érik meg...

Mely PS4 játékok érik meg leginkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szerintetek melyik PS4 játékok érik meg a leginkább mostanság? Nekem nincs úgy kifejezetten kedvenc szériám, ami érdekelne, de eléggé tetszik 1-2 játék, így szeretnék beszerezni egy PS4-et, viszont, nem tudom melyik játékok érik meg. Tudnátok benne segíteni?


Előre is köszi :)



2019. okt. 1. 15:29
 1/8 anonim válasza:

Ha még csak most veszel PS-t, akkor nem kell felülni a folyton jövő hype vonatokra és 15-20 ezreket ráköltened a most kijövő játékokra, hiszen a 2-3 évvel ezelőtt kijött játékok is tök újak lesznek Neked.

Ha csak anyagi megérésről beszélünk, akkor nyugodtan durrantad a régebbi címeket, mert azok is marha jók. Egy új játék az első fél, egy évben az értéke felére csökken, úgyhogy fölösleges rögtön bevásárolni, a választék marha nagy, rengeteg kaland vár rád nagyon sok fronton. :D

2019. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, énis először a 6-9k közötti kategóriásakat nézegetem, mert nincs kedvem 19k-t kicsengetni egy új játékért. :D
2019. okt. 1. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy melyik jatekok erik meg. Ilyen kriteriummal forditva ulsz a lovon.

Neked kellene tudni hogy milyen jatek tetszik, es itt a hangsuly! a tetszik, es nem az hogy mi a divat es az szerint beruhazni konzolra is.

2019. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Konzol azért érdekel, mert már régóta akartam egy PS-et és most vagyok olyan helyzetben, hogy megérje. Viszont, annyira nem ismerem a játékokat, ezért érdeklődöm. Ami érdekel az egyedül a Detroit become human és a God of War. Ezt a kettőt biztos beszerzem, de mellé érdekelne, ki mit tart említésre méltónak. Mivel nem vagyok belebuzulva egyik játék típusba vagy történetbe sem, szeretek változatosan játszani. De jah, a fordítva lovon ülők ezt úgysem értik.
2019. okt. 1. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
red dead redemption 2, uncharted széria , until dawn, last of us , horizon zero dawn, infamous 2 , spiderman , days gone. nem játszottam mindegyikkel, de egyikkel se fognál mellé. nézz róluk videót
2019. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. okt. 1. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, tobb mint 20 eve jatszom, es sokmindent nem ertek a mai gamerek viselkedesebol. Ezert irtam a forditott lovat.

Kifejtenem bovebben, de valoszinu ugysem ertenel egyet velem.

2019. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Énis több, mint 10 éve játszok, de eddig csak PC-n toltam, most viszont kiakarom próbálni a konzolokat. Ezen pedig még mindig nem változtat az, hogy nem érdekelnek különösebben a sorozatok és a játék műfajok, szeretek minél több mindent kipróbálni az életben is és itt is. Ezért érdekelne, ki mit tart említésre méltó játéknak.
2019. okt. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!