Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan tv, amin nem mukodik...

Van olyan tv, amin nem mukodik a PS4?

Figyelt kérdés

Cipruson vagyok osztondijjal, elhoztam a PS4e-met, de sajnos nem tudom beinditani. Egy 2006-os LG TV, van benne HDMI csatlakozo, meg ez a 3 szinu is (piros feher sarga), milyen kabelt kene vennem? mert a hdmi nem jo...


Koszi elore is.



2019. okt. 2. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hdminek jónak kell lennie. Nyomd be teljesen, kattanásig és a tévén válaszd ki a hdmi bemenetet, mert a régiek nem kapcsolnak oda automatikusan. Az is lehet, hogy a tv csak hd ready, azaz 720p. Állítsd át a konzolt erre a felbontásra.
2019. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy benyomtam, tuti hdmi-n van a TV is, de azt irja ki, hogy NO SIGNAL.

Ha pedig csokkentett-modba kapcsolom (2 pittyenes) akkor egy szurkesebb kep jelenik meg, de nem tortenik semmi.

Hogy allitsam at a konzolt?:)


Koszi amugy a valaszt!!

2019. okt. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!