Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy uj gépet, de a...

Keresztzso kérdése:

Vettem egy uj gépet, de a régi vinyomat raktam bele, amin már volt 1 jogtiszta windows és az inditasnal elakad, helyreallitani nem tudja. Lehetséges, hogy az uj alaplap miatt? A régi gépem természetesen mukodik vele.

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert teljesen új az összes alkatrész.. ez olyan mintha kiszállnál egy trabantból és beülnél egy porsche-ba amiről azt se tudod hogyan kell beindítani.. Mindenképpen újra kell telepítened a gépet.
2014. jún. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon profi szinten kezeled a rendszert, akkor a win telepítőlemezéről te is kicsomagolhatod a szükséges fájlokat. (Ehez kűlső rendszer kellene.) De ha a kérdésedet elolvasom...

Én is a teljes újratelepítést ajánlom!

2014. jún. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha újratelepítted nem lesz jogtiszta, ha beaktíváltad csak a régi alaplappal és procival megy, nem cserélheted egyiket sem, csak akkor engedi ujraaktíválni, feltéve, hogy OEM.... Ha retial akkor azt próbáld meg, hogy csökentett módban elindíttod és eszközkezelőből fontosséggi sorrendben kitötölsz mindent... egér maradhat... ujraindításkor megkeresi az uj hardvereket... (Egeret ne töröld... ) olyan 60-70% ált sikerül megoldani így a problémát és akkor marad a win...
2015. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!