MI a gond ezzel a jack-xlr kábellel? Több lenn

Figyelt kérdés

Vettem egy stúdió hangfal párt, egészen pontosan M-audio BX8 D3-at, és mivel PC-hez vettem, ezért kellett hozzá ugye egy jack-xlr kábel is. Vettem is 2-őt (szükség esetére), viszont a muziker oldalon egyet ajánlottak, mivel 2 xlr kimenet van rá.


Kábel linkje:

[link]


Ez meg már a rendelt kábelem:

[link]


Tehát a képen látható "bütyök" a gond, mert a 2 xlr csatlakozó igy közel van egymáshoz, és nem téphető tovább a kábel, mert megállítja. Szerencsére 2 kábelt vettem ebből szükség esetére, de egy kábellel akarnám megoldani, az oldalon is egyet ajánlottak, de akkor mért van ott az a bütyök? Bakker így még ha egymás mellé teszem a hangfalakat, még úgy se éri el...



2019. okt. 3. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szabványos audiokábel, például hangkártya, laptop, MP3 lejátszó és keverő vagy erősítő csatlakoztatásához..."

Azaz te vagy a hibás, mert nem jó célra használod. Olyan 1 db erősítőhöz adták, amin két bemenet van.

Vicctől eltekintve, a gyártó nem gondolt a te esetedre, ezek szerint.

Fogsz egy éles szikét és megoldod:

[link]

2019. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Ez a kábel nem alkalmas arra amire te szeretnéd használni.
2019. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig azóta már leszedtem róla, és működnek vele a hangfalak
2019. okt. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!