Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert nem csatlakozik a ps4...

Miert nem csatlakozik a ps4 kontrollerem a konzolhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A kontrollerem szerintem lemerult teljesen de felraktam tolteni viszont nem kapcsol be.Keken villog ha megnyomom a ps gombot ha a konzolon keresztul toltom lassan sargan villog ha megnyomom a fogombot megint keken villog aztan vissza a lassu sargahoz.Megprobaltam ujraparositani is megnyomtam a hatuljan a kis pockot ujra racsatlakoztattam a konzolra de ugyan ezt csinalja.Mi ilyenkor a baja es mit tudok csinalni hogy megint mukodjon?



2019. okt. 4. 14:07
 1/1 anonim válasza:

Húú, nekem is volt már ilyen :D de nem nagyon emlékszem, talán húzd ki a ps-t a falból és dugd vissza. Valahogy emlékszem, sikerült megoldani, de fogalmam nincs hogy. :DD

Remélem sikerül azért valahogy. Ha eszembe jut, írok asap. :)

2019. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!