Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért húz balra a playstation...

Miért húz balra a playstation 4 kontroller joystick?

Figyelt kérdés
Fél éve vettem alza.hu-ról egy terepmintás dualshockot a ps4-emhez, de kb 1 hónapja a jobb joystick balra húz sokszor magától... FPS játékoknál a legzavaróbb hisz hiába fordulok vagy célzok jobbra, magától visszahúz balra. Nem akarom szétszedni annyira nem értek hozzá... hibás lehet vagy csak koszos vagy utángyártott? Kicserelni nem hiszem hogy lehetne mert nem garancias meg persze tobb 100 kilometerre lakok mindentol. Valami otlet?

2019. okt. 9. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ki van kopva már az a kar vagy esetleg nézd meg azokon a gameken belül, amelyekben előjön ez a probléma, hogy van e lehetőség a karok holt játékának beállítására. Angolul olyat keress, hogy dead zone. Nekem magától ment az emberem mikor már kikopott a jobb kar és felhúztam 0-rol a dead zonet 5re és akkor már jó volt. Ha ez sem segít, akkor sajnos nagy valószínűséggel mechanikai probléma lehet a dologban. Nálam max két évet bír egy kontroller napi átlag 3 órával számolva, utána kezd érdekes lenni, de én nyúzom rendesen mint két kart pl BO3ban double jump miatt.
2019. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon nem tudsz vele élni, akkor végső megoldásként óvatosan szedd szét és tisztitsd ki.
2019. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!