Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pc merevlemez összekötése UHD...

Pc merevlemez összekötése UHD tv-vel?

Figyelt kérdés
A tv-m támogatja a külső adattárolóról való lejátszást. A gépem gyenge a 4k felbontású filmek lejátszásához , így a filmeket egy külső hdd-re kell pakolgatnom ami nem túl kényelmes főleg , hogy némelyik film 60 gb-os. A kérdésem az lenne , hogy meg lehetne oldani azt hogy a tv-t és a gépet közvetlenül összekötném pl usb 3.0 kábellel (a gépemben van 3.0-s port ), majd a tv lássa a gép belső hdd-jén lévő filmeket , és onnan tudjam lejátszani . Ha van rá mód , esetleg azt is meg lehet oldani , hogy filmlejátszás esetén a gép kikapcsoljon és csak a winchester maradjon üzembe benne . Ez azért lenne jó mert a gépem hangos , és zavarna filmnézés közben . A válaszokat előre is köszönöm !

2019. okt. 13. 13:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem nem lehetetlen a gép leállást követően áram alatt tartani a winyót ! Pl ha a winchester máshonnan kapja a tápot . A gondom hogy zúg a gép mint írtam , ez megoldaná. 2 USB-t nem kötöttem volna össze. Csak feltételeztem már kitaláltak valamilyen eszközt erre a célra mint ahogy írta is a modortalan illető. A lanos megoldásra esélyem sincsen , a tv wifis , be kéne húznom még egy lant , erre sajnos nincs lehetőségem .
2019. okt. 17. 21:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó vicc, nekem is van külön HDD-tápegységem, de az csak táplálja, abból még nem lesz semmi, ha halott az alaplap.

Ha rádugok még egy SATA --> USB átalakítót, akkor működik, de onnan kezdve már nem a számítógép része, csak egy külső HDD.

2019. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezzel tudod állítani, hogy mennyivel pörögjön a cpu hűtés

[link]


+ a videokártyád driverében is tudod állítgatni a vga hűtést


Ezeken kívül csak a vinyók adnak ki hangot a gépben + a táp ventije, de ezek általában elég halkak alapból.

Ha esetleg több vinyó van a gépben, és van, amelyiket nem használnád filmezés közben, azt ezzel tudod leállítani:

[link]


Én ezeket használom, nem is hallani, hogy be van kapcsolva a gép

A speedfannel óvatosan bánj

2019. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem PC-ről megy a házimozi is, mégis teljes csend van. Mert a géptől egy fal választ el, a falon fúrt lyukon jönnek át kábelek. Egér / bill. vezeték nélkül természetesen.
2019. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!