Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videómagnóm miért csipkézi a...

Videómagnóm miért csipkézi a szalag szélét és miért csinálja ezt a hibát is?

Figyelt kérdés

Azt csinálja még hogy jó a lejátszás kb 10 percet játszok le a filmből és visszapörgetem az elejére és máskor megint be rakom akkor már olyan mintha begyűrte volna kicsit a szalagot pedig nem gyűrte be, kb 10 kazettám ilyen.


A csipkézés a szalag elején látom csak, meg kicsit hullámos és valamelyik szalagon látszik egy csík még csoda nem szakadt el. Összes kazettám ilyen csipkések, van amelyik folyamatban de van ami ritkábban mind a két szalag szélén látszanak.


Szervizbe is mondtam és már párszor megpucoltam a fejet görgőt stb és szervizbe is meg csinálták, de láttam a szüleimnél is ilyen, persze náluk csak egy kettő csipkés ritkán nem folyamatban.

Kép: [link]



2019. okt. 13. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. El ne vidd sehova javíttatni. Rakasd át másik formátumba ha esetleg csaladi videó. Ha nem, az mindenhol máshol megvan.
2019. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

# 1

Nem fogja elengedni, már tavaly is ezen tipródott és pár havonta felteszi ugyanezt a "problémát".

Inkább én szoktam elengedni, amikor már bele sem szóltam.

2019. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen az, ha óegyiptomi technológiát használ az ember, itt-ott lötyög már.
2019. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A magnót szétszedett állapotban kéne megnézni, mit csinál a szalaggal, mitől lesz csipkés. Valami ott nyilván hozzáér a szalaghoz, azt kéne megtudni,mi az.

De ez a kis csipke, úgy látom, nem hat ki a felvétel minőségére.

2019. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha garanciás a lejátszó, vidd vissza.
2019. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos garanciás. Tudod miről van itt szó? Alsó hangon 20 éve nincs rajta garancia.
2019. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
:0 Használ még valaki ilyet?
2019. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Javítási garancia lehetne éppen, mint ahogy magam is vállalok a garanciát a munkámra, igaz ez nem jótékonyság kérdése, jogszabály is van rá.

Valamikor videoszervizt is üzemeltettem, de ez a kérdés számomra irreleváns.

Tavaly még elmagyaráztam neki ezt-azt, de rendszeres visszatérő, unalmas már ez, még nekem is.

2019. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!