Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VHS videómagnó lejátszóban...

VHS videómagnó lejátszóban van olyan alkatrész amit el lehet adni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,max.ha barkácsolós típus vagy akkor pár alkatrészét,kis méretű villanymotort,fogaskereket,trafót,pár mikrokapcsolót fel lehet használni.
2019. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, csomó értékes dolog van benne:


https://www.youtube.com/watch?v=MGx-3t8CJ-k

2019. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ez irónia volt ? Én is láttam youtube videókat csak nem tudom,hogy mi az értékes alkatrész ?
2019. máj. 17. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amennyiben nem tudod eldönteni, hogy a belinkelt videó irónia volt-e vagy sem, úgy fölösleges bárminemű válasz! Gyk.: IQ.


Hasznos válasz: az attól függ, hogy mit akarsz:

pénzt?

- van értékes fém a videómagnóban (réz, alu), de sok készüléket kell szétgányolni érte,

kütyüzés?

- mechanikai alkatrészek, de legfőképp egy stabil tápegység.


Tovább nem részletezem, mert lehet hogy nincs is értelme...

2019. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pénzt nyilván szóval akkor sok vhs dvd és egyéb készülékeket kell kinyírnom érte,hogy sok legyen a rezem,vasam,alum ?
2019. máj. 19. 10:40
 6/7 A kérdező kommentje:
azért írtam azt mert azt hittem trollkodásból írod vagy azért,hogy én vagyok a hülye
2019. máj. 19. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az biztos hogy sokat,grammokról,dekagrammokról van szó,kitermelhető réz meg max.a tekercsben van hajszálvékony drót formájában pár grammnyi.

Többnyire műanyagból vannak a készülékek,pár tucat készülékből talán összejönne 1 kg alumínium (már ha egyáltalán alumínium az az anyag ami annak látszik)csak a felső fedőlemezük vas.Tutira nem éri meg ilyenbe kezdeni.

2019. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!