Miért csinálja ezt a hifim?

Figyelt kérdés
Kazettát hallgatok azt hallom meg ugrik a zene (mintha lemezjátszónál a tű) és visszapörgetem akkor jó, a szalagot nem teszi tönkre (szerencse le is kopogom), gumigörgők repedtek és nincs hozzá alkatrész, nem lehet megcsináltatni a hifit. Szervizbe látom megzsírozták az alkatrészeket de nem tudták meg csinálni, sajnos a CD tálcát se tudták úgyhogy marad hogy kézzel ki húzom és be tolom, DISC1 DISC2 DISC3 OPEN gombok is nehezen működnek, távirányítón is szintén azok a gombok mint a hifin, DORR ERROR hibát ír ki.

2019. okt. 13. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Láttam a lemezjátszó részét is megkenték, de talán nem fog újból nyikorogni elinduláskor.
2019. okt. 13. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem kezdd el kimenteni számítógépre, amíg lehet...
2019. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább nem akarták megcsinálni - vagy megmondták, mennyibe kerül és te nem akartad.

Milyen hifi? Nem mindegy azért, hogy egy Nakamichi Dragonról beszélünk-e vagy egy noname deckről.

De szinte mindenhez beszerezhető még alkatrész - tehát javítható -, kérdés, megéri-e.

2019. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Millenium MN 9644


Kép: [link]

2019. okt. 13. 20:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 évig náluk volt.
2019. okt. 13. 20:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg van egy Yamada házimozim de azt se tudták, azt mondták proci hibás. Philips dvd felvevőmet jól meg csinálták.
2019. okt. 13. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Jaj, már megint a mániakus. Legalább az 5 oldalas regényétől és link arzenáljától megkímélt most minket.
2019. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!