E-Bay rendelés?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy képernyővel rendelkező rajztáblát és ár-érték arányt figyelembe véve ezt néztem ki:


[link]


Azonban E-Bay-ről még nem rendeltem és egy kicsit tartok tőle emiatt. Mit gondoltok? Minden rendben, meg fogom kapni, stb. ? Illetve ha valakinek már volt hasonló táblája mit gondol róla?



2019. okt. 19. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy kell a szállítási díjért is fizetni, de így is olcsóbbra jönne ki, mint bármely más oldalról kb. 20000-22000 Ft-tal.
2019. okt. 19. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
5 millió topic van a témában.
2019. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Vámot és Áfát is hozzáadtad?
2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na ezt már elfelejtettem beírni az utolsó mondatomba. Amikor beteszem a kosaramba akkor tehát csak a shipping árát teszi hozzá?


Így:

[link]


És ha igen, akkor hogyan kell pontosan átszámolni? :O

2019. okt. 19. 21:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, Németországból és onnan belül is Pforzheim-ból küldenék el a csomagot ide Magyarországra. Akkor is kell vámot, áfát valamilyen formában fizetni?
2019. okt. 19. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ebay legtöbb esetben megbízható, mert paypal utalás van, és ha nem kapnéd meg a termélet, vagy rosszat akkor a pénzedet visszakapod.

Én mindig vásárolok, és eddig nem volt gondom vele. Amit linkeltél se tűnik rossznak ( jó az eladó százaléka, szállít Magyarországra is) Mondjuk én ebay. co.uk oldalt használom.

2019. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Németországból jön, tehát nincs vám meg áfa.
2019. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, akkor már csak egy kis végleges vásárlás előtti filozofálás után megrendelem. :)
2019. okt. 19. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vennék ilyet, a reviewk szerint nem egy nagy szám

lassan itt a black friday, a német és brit amazonon nagy eséllyel lesz valami jobb wacom akciósan, minden évben van

2019. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!