Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a JBL hivatalos oldaláról...

Ha a JBL hivatalos oldaláról rendelek hangfalat akkor arra még fizetek vámot vagy gond nélkül megjön a hangfal?

Figyelt kérdés
Most nagy akciók vannak és jobban megérné onnan rendelni mint itthon megvenni.

2019. jún. 23. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt is megnezted, hogy szallitanak-e Magyarorszagra? En pl. a jbl.com-on nem latok se arakat, se szallitasi informaciot, biztos jo (ertsd: nem kamu) oldalt nezel?


Ha az EU-n belulrol rendelsz, nincs vam. Ha kivulrol, nyilvan raszamoljak az AFA-val egyutt, ennyi a szabaly.

2019. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek irsz privatot?


USA-bol vamot es AFA-t is fizetni kell. Az USA site szinte biztosan nem fog szallitani Magyarorszagra mert nem akarnak ezzel bajlodni meg az at nem vett termekek oda-vissza szallitasat fizetni.

2019. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal csak a jbl.com-on vannak akciók, amik US-ból valók, ezért 99% hogy nem szállítanak onnan ide, illetve nagy költséggel járna pluszba.


Én használtan vettem 40k-ba egy hetes, 1 év hivatalos MM garival Xtreme-t egy palitól, szerintem nem volt rossz deal. :D

2019. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SVS oldalán is akció van, de ha onnan rendelnél, többe van, mint megvenni az itthoni forgalmazótól akció nélkül. Milyen típus, ami szeretnél?
2019. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Minek irsz privatot?"

Van egy ilyen szemlélet, nekem más fórumon bevallotta valaki, hogy ő szégyelli magát, nyilvánosan kérdezni. Itt persze a főkérdést kénytelen kiírni.

Csak a privátból mások nem okulnak, fórumok a tudás megosztására valók, később is visszakereshető stb.

2019. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"#5: akkor kezeltetni kell magat a szociofobiaja miatt." Azért mert írtam privát üzenetet(egy anonim oldalon) ami a válaszoddal összefügg?? Feltettem egy kérdést korrekten és írtam egy normális privát üzenetet.Talán neked kellene kezeltetned magad ember és nem másokat provokálni.
2019. jún. 23. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Oreg, picit mintha paranoid lennel... A forum arra valo, hogy informaciot lehesen rajta megosztani. Mindenkivel, aki olvassa. A privat uzenetek ezt a celt nem igazan valositjak meg.
2019. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22 € alatt nincs ÁFA, és vám, 22,1 € & 150 € között nincs vám, de az ÁFA 27%, 150 € felett vám is van & 27% ÁFA.

Egyébként most én is szeretnék onnét rendelni, csak fogalmam sincs hogy van-e kiszállítás... Az európai JBL oldalakon (németeknél) meg olyan mintha itthon vennéd meg, semmivel nem olcsóbb...

2019. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!