Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék laptopot vásárolni, de nem tudom pontosan milyen lenne a legjobb.

120-130 ezer a felső határ, persze ha olcsóbb az csak jobb, árérték arány fontos. Lehetőleg hosszú üzemidővel, Windowssal és nagy tárhellyel. Főleg böngészésre kellene és egyetem mellett tanulásra. Viszont komolyabb játékokat is jó lenne ha elvinne, mint a Star Wars Battlefront II.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2019. okt. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

120-130 ezres gép sincs sehol sem 2017-es csúcsjátékhoz, játékon kívül meg ez tök jó:

[link]


Anyámnak ennek a merevlemezes változatát választottam fél éve, nagyon tetszik, hogy a Celeron passzív (venti nélküli) hűtéses, teljesítményben 2015-ös I3-ak teljesítményét hozza.


Vegyél mellé később egy 100 ezres Ipad 2018-at, azt mindenre nagyságrenddel nagyobb élmény használni és gyorsabb mint akár egy 300 ezres Windows-os noti, játszani is szuper. Mondjuk nekem doksit is kényelmesebb már rajta írni külső billentyűzettel és egérrel.

2019. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz ennyiért játékra is alkalmas laptop, az a kétszer ennyibe kerülők között van.

[link]

2019. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barnabas333 ***** válasza:
Hardver aprón nézegess 1-2 éveseket...
2019. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Esetleg ha a játék részét kihagynánk akkor mit ajánlanátok?

2019. okt. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!