Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kenwood fejegyseg, hiba vagy...

Kenwood fejegyseg, hiba vagy ilyen? Kmm-bt205

Figyelt kérdés

Gyujtas levetel majd ujra gyujtasra kapcsolva, magyarul aram megszakadas utan mindig nyomkodni kell hogy radion legyen vagy aux, alapbol vmi keszenleti mod jon be. Nem jegyzi meg min volt legutobb hasznalva.

Radio hasznalatkor legidegesitobb mivel nem a mentett csatkorna indul el hanem vmi ismeretlen, azt is megkell nyomni ....



2019. okt. 24. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem meg a jelenidős fogalmazás szokott zavarni, amikor a kérdezők előadják, hogy ez van.

Ez van, de mi volt?

Nagyon nem mindegy, hogy új bekötés, csak elcseszted és nem kötötted fixre a memóriatápot, vagy eddig jó volt, majd hirtelen elromlott.

2019. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez uj bekotes, de sokmindent nem ronthattam el mert csak 2 csatlakozot kellett osszedugnj, ami kulonbozo is.
2019. okt. 24. 21:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Kezelesi konyvben nezzem meg hatha benne van a bekotesi rajz es annak adjak aramot?
2019. okt. 24. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Mindenképpen ellenőrizni kell, illetve haladóbbak mérni is szoktak.

Van egy memóriavezeték, aminek állandó 12 V kell, ez a sárga szokott lenni.

Piros a kapcsolt táp (gyújtás).

2019. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sárga színű vezetéknek állandó áram kell.
2019. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5

Nem.

Állandó feszültség kell, méghozzá ez úgy mondjuk (profik), hogy testhez képest +12 V.

Tudom, hogy laikus szinten nektek áram vagy feszültség tökmindegy, de attól még hatalmas butaság.

2019. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kösd direktbe, vázze! XD
2019. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen,főleg mikor a kőműves Józsi mondja nekem,hogy hozámmá a betonkeverőmnek egy kis állandó feszültséget légyszi.

Az is jó.

2019. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!