Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv. Zenét/filmet szeretnék...

Üdv. Zenét/filmet szeretnék lejátszani. Sajnos elromlott a dvd lejátszóm. Csak laptopom van. Pendrive ill. cd egységgel. Kell valami program a laptopra, hogy maximális élményt kapjam? Denon 1908 házimozi lenne a partner ebben

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a CD lejátszó nem olvassa a DVD lemezt.
2019. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele. De a laptop olvas mindent. Ezt kötném rá HDMI vel a házimozira.
2019. okt. 25. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jelentős javulást érhetsz el azzal ha nem lemezről nézed, hanem bemásolod a vinyóra.
2019. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
inkább zenét hallgatnék rajta. Akkor jobba minőség ha a vinyórol megy mint a pendriverol?
2019. okt. 25. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Zenénél szerintem mindegy.

2019. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Csak laptopom van. Pendrive ill. cd egységgel. ... tisztában vagyok vele. De a laptop olvas mindent. "

Akkor meg nem CD hanem DVD olvasó van benne. De te írtad a kérdésben, szóval ne velünk vitázz.

Azzal játszod le a zenéd vagy akármid amivel csak akarod.

2019. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hol vitáztam kedves 6-os? De igen cd-t irtam sorry
2019. okt. 26. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem olcsó hangrendszer kell, hogy hallani lehessen a különbseget a lemezmeghajtó, es a "hdd hang" között. Egy akármilyen Genius vagy Logitech bögreszettnél teljesen mindeg, honnan játszod le.
2019. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Wharfedale diamond 9. széria
2019. okt. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!