Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy JVC hazimozi erősítőm...

Mádai tamás kérdése:

Van egy JVC hazimozi erősítőm vettem hozzá egy megfelelő passiv JVC méládát. De nem akar megszólalni. A teszt programnál sem. A láda működő képes kipróbáltam egy másik csatornán. Beállításoknál be van kapcsolva. Biztosítékok jók. Mi lehet még gond?

Figyelt kérdés

2019. okt. 8. 07:20
 1/9 Mr.Q77 ***** válasza:

Az erősítő user manualt átnézted?

Ha a megfelelő sub csatornára kötötted és a menüben is be van állítva az LFE csatorna akkor talán kellene szólni.


Bár passzív sub nál lehet más fizikai paramétereknek is meg kell hogy feleljen a rendszer még nem találkoztam passzív ládával (oda azért már kell kakaó hogy megszólaljon).

2019. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Átnéztem a használati útmutatót. Passzív a láda. De Az LFE is be van állítva. Bár még 1x megnézem. Az a gyanús nekem hogy a teszt programnál sem szólal meg.
2019. okt. 8. 11:19
 3/9 Mr.Q77 ***** válasza:

Meg tudja az erősítőd egyáltalán hajtani a sub ot (hány ohmos a sub mit tud az erősítőd?? Bár ilyen szinten már nem vagyok jártas, lehet hülyeséget beszélek, de ha még csak statikus/contact zajt se hallasz akkor lehet nem a beállításokkal van a baj.


Esetleg próbáld rákötni próba képen valamelyik front csatornára, csak hogy megmukkan e egyáltalán.

2019. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy szól ha rá kötöttem az egyik front ra megszólalt.De fordítva is kipróbáltam és semmi reakció.

A mélyláda 100W os és 10ohmos. Működnie kéne.

2019. okt. 8. 14:20
 5/9 Mr.Q77 ***** válasza:

kérdezz rá szakmai fórumokon pl itt [link]

vagy pl itt [link]


több a hozzártő

2019. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zzzoli ***** válasza:
A JVC erősítőkben is van a test sound, amikor megy körbe a rózsaszín zaj a hangszórókon. Olyankor sem szól?
2019. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 JulesTS ***** válasza:

Az erősítődnek van egyáltalán erősítő sub kimenete? Lehet, hogy csak vonal szintű van...

Mi az erősítő pontos típusa?

2019. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rca kimenetes a sub kimenet.

JVC RX-5062S tipusu.

Már a sub kimet kártyát is kicseréltem ugyan olyanra. És semmi.

2019. okt. 17. 21:35
 9/9 JulesTS ***** válasza:
Nincs erősített mély kimenete. Passzív láda nem jó hozzá, aktív láda kell...
2019. okt. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!