Egy éves nagyon drága LG okostévémen miért nem tudom nézni az RTLMOST videoit?

Figyelt kérdés

Ezt irja ki, de a készülék frissitése aut-ra van állitva és nem igaz, hogy a verzioja túl régi (WebOS op. rendszer)

[link]

Ha Segitségre van szükségem-re kattintotk, előjön a Chrométól a Safariig minden böngésző, bármelyiket frissitem, ugyanez a szöveg jön elő.



2019. okt. 29. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Szoktak erre panaszkodni, szerintem el kell engedni...

Az okostévék nem olyan okosak, mint sokan hiszik.

2019. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon okos Samsungom van, és ugyanezt csinálja. Már úgy vagyok vele, frissít ha akar...
2019. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, látod-e, ha regisztráltál az oldalra, hogy nem a tévédben van a hiba, hanem új szabályok léptek életbe pár napja. A szolgáltatódnál kell kódot kérni.
2019. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kell kódot se kérni. Megirom, hogy felkerestem az LG gyártót és az alábbi választ kaptam:


Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Igazán sajnálom, hogy nem tudja lejátszani a megszokott oldalról a filmeket. Az RTL Most oldala az, ami újabban nem használható, és ekkor írja ki Önnek a TV készülék, hogy frissítse a szoftvert, mert elavult.


Az hogy az RTL Most honlapján nem tölti be a filmeket, és a böngésző frissítését kéri a rendszer, ezzel a problémával kapcsolatban arról tudjuk Önt tájékoztatni, hogy : más tartalmak megnyitásával és lejátszásával nincsen gond a készüléken. Több ehhez hasonló bejelentést kaptunk ez elmúlt napokban. A televízióinkon nem történt változtatás, nincsen semmi lekorlátozva, a tudása a készüléknek változatlan, valószínűleg az RTL Most honlapjánál lehet a probléma. Visszajelzéseink alapján, nem csak televíziók esetében lépett fel ez a hiba. Televízióink böngészője zárt rendszerű, a böngésző frissítésére sajnos nincs lehetőség. Az RTL Most oldala változott meg, más kódolásúvá válhatott.

A TV készülékek böngészői a HTML5-ös tartalmakat tudják megfelelően kezelni, Flash tartalmakat például nem tudnak megjeleníteni, illetve úgynevezett online stream-elésre sem alkalmasak. A zárt jelleg miatt, sajnos nincs lehetőség a böngészők frissítésére, vagy különböző beépülő modulok telepítésére, mint például egy mobil, vagy számítógépes böngésző esetében., éppen azért, hogy pl. vírusokkal ne lehessen megfertőzni a TV-t, és az ne okozhasson működési hibát a működésben.


Amit javasolni tudok Önnek még, az a képernyő tükrözés. A TV készülék alkalmas rá. Ha Önnek a telefonja, vagy a laptopja szintén alkalmas rá, és azon elindul az RTL Most oldala, akkor annak képét át tudja tükrözni a TV-re, és onnan nézni a filmet. Illetve, még egy lehetőség: ha lehetősége van egy HDMI kábellel összekapcsolni a TV-t egy laptoppal, vagy pc-vel, akkor a számítógépen a kijelző beállításánál be lehet állítani a TV-t második monitorként , és így is meg lehet jeleníteni a TV-n a számítógépen megnyitott tartalmakat.


Bízom benne, hogy tudtam Önnek hasznos információt nyújtani. Az RTL Most oldallal kapcsolatos hibát pedig érdemes az RTL-nek jelezni.

Szép napot kívánok.


NO BUMM, EZT MEGKAPTAM!

2019. okt. 31. 13:24
 5/11 A kérdező kommentje:

És legyen itt az RTLMost válasza is:


Kedves Nézőnk!


Az RTL Most nem támogatja az okostévék böngészőjében történő videolejátszást, azonban minden más eszközön elérhetőek kedvenc műsorai. A videók lejátszásához kérjük, látogasson el számítógépén, iOS vagy android táblagépén vagy okostelefonján a [link] oldalra, vagy töltse le az RTL Most applikációt a Google Play áruházból vagy az AppStore-ból.


NO EZEK IS JÓL MEGIRTÁK! Szemét RTL, vajon mi indokolja, hogy nem támogatják az okostv-ket? MIcsoda üzletpolitika!

2019. okt. 31. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt írtam itt neked. A szolgáltatódnál kell kérned egyelőre (VidaNet, Telecom, tökömtudja hol vagy, bocs, nem írtad), mert az RTL-nek valami miatt érdeke lett, hogy lelakatolja a műsorait. Pont LG tévém van, de nem ott néztem vissza a korábbi adásokat, hanem Acer laptopon. Ezért javasoltam, hogy a szolgáltatódtól kérj kódot. Ha rámész az rtl most oldalra (már kisbetűvel), ott a bal alsó sarokban találsz egy szürke lakatot. Ott írják le világosan, mit kell tenned. Én is ki vagyok akadva, nemcsak te.
2019. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha kell leírom világosan: NE az LG-t, ne az RTL Most-ot zaklasd a leveleiddel, hanem a szolgáltatót, ahová az előfizetésed szól!
2019. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy, nekem BP-en az UPC a szolgáltatóm és ezt a cikket találtam:

[link]

Vagyis nincs más hátra, mint megvárni, hogy az UPC is bekapcsolódjon és majd adjon egy kódot. Voltak ismerőseim, akik elmentek az UPC-hez és ott fogalmuk se volt a kódadásról (ezért irtam a gyártó LG-nek és az RTLMOstnak is), vagyis nem kaptak kódot. Mert ugye még nem kapcsolódtak be. Baj lehet az is, hogy az UPC mostanában fuzionál a Vodafonnal és nem v.szinű ez most a legfontosabb feladatuk.

2019. nov. 1. 05:39
 9/11 anonim válasza:
Tényleg nem butaság rákeresni a kérdésünkre, pontosan ezt akartam én is megkérdezni. Elolvastam, nálam annyi a különbség, hogy van kódom a UPC-től, telefonon, laptopon tudom használni, de okos tv-n nem. Nekem nem aktív a bejelentkezés gomb, nem tudok rákattintani. Semmit sem ír ki. De ezt a lakat dolgot megnézem, megkeresem. Köszi!
2020. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Még vmi, mi ez a tükrözés? Tükrözésről sok más az eszembe jut, de a tv-telefon tükrözése nem. Erre is rákerestem és erről is van kérdés, igaz, válasz nincs.

(sokaknak kellene gyakorolniuk ezt a mozzanatot, rengeteg felesleges kérdés megszűnne és egy csomó időt nyernének a kérdésre való várakozás miatt)

2020. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!