Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akik ilyen xbox one kontroller...

Akik ilyen xbox one kontroller akkumulátort használtok, mi a tapasztalatotok vele? Elégedették vagytok? Mennyi idő amíg teljesen feltölt? Valamint pc-ről lehet tölteni?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről lenne szó:


[link] referer=argep.hu



2019. nov. 4. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az akkuk sosem jöttek be, mert általában kis teljesítményűek és ahhoz képest drágák. Tölthető eneloop elemeket használok. Legalább 4 darab kell, kettőt töltesz addig kettőt használsz. Sokkal tovább tartott mindegyik mint az akkupakkok. Elvileg a kontroller is tud tölteni bármilyen akkut vagy elemet usb kábellel, de az elég lassú.
2019. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az akkuk sosem jöttek be, mert általában kis teljesítményűek és ahhoz képest drágák. Tölthető eneloop elemeket használok."

Ami nem elem, hanem akkumulátor.

2019. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is venom akksim van. Csak dokkoló àllomàsos. Tökéletesen működik. Sokàig bírja.
2019. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!