Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a marq lighting sceniq 1 dmx adóról?

Figyelt kérdés
60 e Ft-ért vettem a pákóban. 1 óra .asztatás után tudtak egy robot lámpán 2 funkciót elővarázsolni. 1 hónap után kiderült, hogy 60e Ft-ot kidobtam az ablakon. Pl. Zenére szerettem volna működtetni. Szerkeszteni nem lehet mint pl az audacity, hogy ahol épp a feladat van, megállítom és szerkesztem. A marq lighting scenic1 termék 60e Ft-ért csak azt tudja, hogy megállítsam, és az elejéről újra indítsam. A fénybeállításokat lehet 4 tizedenként, de a zenét csak újra indítani lehet. Eez egy nagy .zar! Valakinek 5let?

#kontroller #XLR #DMX #Freestyler #Marq lighting sceniq1
2018. febr. 19. 09:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Elképesztő dolog történt!

A Pako boltból felhívott egy eladó, aki elmondta, hogy értesült a problémámról, és felajánlotta nekem, hogy felkeresi a marq cég képviseletét és megpróbál valami olyan megoldás kiharcolni a cégtől, hogy elégedett legyek a termékkel.

Egész életemben nem történt még velem ilyen, hogy egy üzlet szívén viselje a vásárlója elégedettségét.

Ez a nem semmi!

Úgy tűnik, most már a marq kapujában pattog a labda. Hála a pákó bolt eladójának.

2018. márc. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!