Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2019-ben milyen típusú Macbook...

2019-ben milyen típusú Macbookot éri megvenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Lenovo laptopom van amit több, mint egy éve vettem, de már lassú, a Google állandóan átvált magától Yahoora, néha a képeket és videókat is alig akarja betölteni és stb.

Mivel tetszenek a Macbookok ezért akinek van vagy ért hozzá az tudna véleményt mondani?

Plusz az, hogy melyik típust érdemes megvenni?

Igazából netezésre, YouTube videók nézésére, tanulásra, sorozatozásra használnám.

Netről szeretném rendelni mivel a közelben nincs olyan bolt ahol tudnék venni.

Részletre venném egyébként ha már sok helyen van erre lehetőség miért ne?!



2019. nov. 15. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

2018 as MacBook airek nagyon jó árba vannak én is idén vettem nagyon meg vagyok vele elégedve akkumulátor sokáig bírja vékony könnyű, retina kijelzős.

És ha most veszel kapsz egy éves apple tv előfizetést ingyen

[link]

2019. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Annyira szép..

Használtan is néztem egyébként Jó fogáson is, de áh, nem tudom..

2019. nov. 15. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:

én használtan nem vennék.

Aki egy ilyen gépet megvesz, scak akkor adja el ha baja van...

2019. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezekre a feladatokra bármelyik Air megfelel, bár javaslom a min. 8GB RAM-ot, és nem a legprosztóbb 128 gigás SSD-t bele, ezeket ugyanis később nem lehet bővíteni, és ezeknek a gépeknek az élettartalma általában elég hosszú (én pl. 6 éve használom a sajátomat).
2019. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: neked milyen van?
2019. nov. 15. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
2013 late, i5, 8GB RAM 256GB SSD. Egy aksi csere már nagyon kijár neki, más baja nincs.
2019. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Macbook Air 2017 van és imádom!Soha egyik windows-os gépemet nem szerettem ennyire.Mindenben maximálisan azt nyújtja,amit az ember elvár tőle,sőt!
2019. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudnátok linkelni egyet ami szerintetek tökéletes lenne nekem?

Árban is, akár bár szerintem részletre venném.

2019. nov. 17. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te nem tudsz vigyazni a gepedre ha egy ev utan mar valani akarsz, nem a gep hibaja ha te minden virust osszeszedsz.

Felesegem 10 eves Fujitsu-ja mai napig eleg netezni meg sorozatokat nezni. Es csak ennyiert nem vennek tularazott Mac-et.

Inkabb akkor eri meg ha a tobbi cuccod is Apple.

Es nagyon imadkozz hogy soha ne romoljon el. Mert az Apple szervizeknek van nagyon sotet oldala is...

2019. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Énis macbook air(2018)-at használok. Ezekre a “feladatokra” teljesen tokeletes.Tenyleg vekony nagyon jo kis gep. Viszont 4k videok barmi komolyabb dolognal tud melegedni. A kepernyo is lehetne erosebb fenyerovel. Ez szemelyes velemeny.

Ha ujra vennek tuti macbook pro-t vennek.

Használtat nem feltétlen kerulnem foleg ha nem régi a gép.

A reszletfizetesre figyelj mert altalaban kamat+kezelesi koltseg lehet rajta ha nem szolgaltatotol veszed(telekom pl)

2019. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!