Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Apple MacBookot érdemes...

Melyik Apple MacBookot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Apple MacBook air 2018

Apple MacBook air 2019

Apple MacBook pro 2017



2019. júl. 22. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyikre van pénzed. Ha több is belefér a keretbe akkor azt amelyik legjobban kiszolgálja az igényeidet.
2019. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apple MacBook air 2019 nagyonjól sikerült, ha tárcával birod mindenképpen ezt, jó hardver(apple szinten) és hosszú támogatás mellé.
2019. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azt azért meg kell jegyezni ez így elég tág pontos típus nélkül.

Mert a 200 ezres meg a közel 1 milliós termék is ugyan ezt az a termék család, de nem ugyan az a hardveres felszereltsége.

Pontos típusokat lehetne össze vetni, mert akár 2013 -as MacBook Pro is lehet ami erősebb egy 2019 -es MacBook Air -nál.

(ha 2013 -as legerősebbet hasonlítjuk össze 2019 -es gyengébb készülékével)

2019. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemrég én is ugyanezen dilemmával álltam szemben, végül a legalapabb MBP 2017-et választottam. Erősebb, mint az Airek, jobb a kijelzője és a hangszórója és nagyobb a trackpadje. Egyedüli hiányosság lehet a TouchID, de el lehet lenni nélküle.
2019. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyiket sem. Az Apple-nek már leáldozott. Azért a pénzért amiért ők árulják a laptopjaikat, játékra, grafikai munkára, akkuidőre, dizájnra is ezer féle konkurenciát találsz. Nekem konkrétan a zenbook széria 100x jobban tetszik mint mondjuk az air vagy a pro. Már nincs bennük innováció. Ezt nem én, hanem fanatikusok is mondják, nem véletlenül. Vedd meg bármelyiket is ha erre vágysz, de mikor majd semmi nem lesz kompatibilis semmivel, meg 2 film után nyervog hogy elfogyott a tárhely, akkor ne siránkozz. Persze, mindenre van megoldás, külső HDD meg ilyesmi. De ha te 400k+ felett kompromisszumokra vágysz, akkor tökéletes gép bármelyik a felsoroltak közül.
2019. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemrég én is notebook vásárlás előtt álltam. Nekem is tetszettek a Windowsos laptopok (papíron és külsőre), de egy dolog miatt mégis rávettem magamat egy Macbook megvásárlására:


A rendszer.


Eredetileg ez volt az ok, amúgy meg azután még ráláttam több nagy előnyére is, de ez már más tészta...

De tényleg, kész felüdülés használni ennyi év Vindózozás után. Egyáltalán nem zavar, hogy nincs benne az a feleslegesen erős hardver, nem érzem hiányát felhasználás közben. A kiváló optimalizálás révén a videovágás még kellemesebb, mint a Windows-os asztali gépemen, ami azért nem egy gyenge masina.

Emellett még nagyon tetszik benne a touchpad kiváló integrálása. Néhány óra alatt kitanultam a gesztusok nagy részét és mostmár nélkülük el se tudnám képzelni a laptopos életet. Egyszerűen felpörgetik és leegyszerűsítik a munkamenetet.

Ami még meglepett, az a hangszóró, hiszen ahhoz képest, hogy ez mégis csak egy 13"-os notebook, nagyon jól szól. Hangos, tiszta és találtam benne egy olyan dolgot, ami a többi notebookban nincs benne: mély hangok.


És igen, vannak hibái is. De aki Macbookot szeretne venni az tisztában van annak hiányosságaival és el tudja viselni azokat, cserébe kap egy nagyon szerethető masinát, ami sok évig hű társa lehet. Nem bántam meg, hogy megvettem életem első almás laptopját és rájöttem, hogy tele van egy csomó olyan dologgal, ami miatt nem is kívánkozok vissza egy vindózos masinára.

2019. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.


Ui.: Nincsenek gondjaim a kompatibilitással sem, egyedül az NTFS fájlrendszerre való írást nem szerette, de megoldottam.

2019. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%
amugy kedves 5-os valaszolo, ez kit erdekel? Vegyel olyan szart amilyet akarsz, ebbe ne szolj bele ilyen "aZ aPpLenEk mAr LeAlDozOtt" idiotasagaiddal
2019. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 -as Apple felhasználó.

Én szeretem az ékezeteket.

2019. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!