Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Yamaha rxv 559 6.1 erősítő...

Hanák Tamás kérdése:

Yamaha rxv 559 6.1 erősítő Sorrund hangfalak halkabban szólnak mint a többi mi lehet a baja? Kábel jó jól van be kötve

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően normális.

Ilyen baja pedig nem szokott lenni egy erősítőnek.

2019. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha még cserélem az rca dugokat fehér a pirosba pirosba a fehéret akkor pedig a Sorrund lesz hangosabb a front pedig halkabb észrevehetően halkabb lesz
2019. nov. 16. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően normális.

Ilyen baja pedig nem szokott lenni egy erősítőnek.

2019. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:
Tudod az erősítőben külön állítani az összes csatorna hangerejét. Ott korrigáljál a surroundokon.
2019. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rá kell kicsit korrigálni, valószínűleg a surroundok érzékenysége alacsonyabb, mint a frontoké.
2019. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg mi volt a probléma

A,b oldalra kötöttem be nem 1 oldalra és így mind2 szólt

Csak én azt nem tudtam hogy csak az A szabad kötni mivel a B nek az a szerepe hogy másik terem hangosítás

2019. nov. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!