Melyik nyomtatót vegyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyomtatót, de nagyon nem értek hozzá. Olyan 15-20 ezer Ft-ot áldoznék rá, és fontos az is hogy a patron ne legyen túl drága hozzá. Eddig nekem a Canon nyomtatót ajánlották.

További tippeket várok!

Köszi szépen!


2008. nov. 17. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy mire fogod hasznalni a nyomtatot, mert van tobb fajta is. Nem a markakra gondolok, hanem arra, hogy van pl. amit direkt fenykep nyomtatashoz, van amit arra tudsz hasznalni hogy otthon barmit kinyomtatsz a szamitogepedbol vagy laptop-bol, es vagy olyan amelyik mindegyiket tudja. Mi most vettunk egy HP all-in-one, ez a nyomtato tobbfunkcios.

Ugyhogy ugy kerdezd az eladotol, hogy mondjuk neked csak fenykepnyomtatasra kell, es akkor csak azokat fogja mutatni. Nezd meg tobb uzletben is, a kinalat es az ara miatt is!!!

Es a neten is nezegess!

2008. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami bevált és évek óta használom az egy Epson Stylus, 17ezer volt, nyomtató, szkenner, fénymásoló egyben, a patron darabonként 800 ft-ért lehet kapni utángyártottan. Szépen nyomtat, nincs vele semmi gond. Volt Canonom is, de elég drága volt a patron bele ezért lecseréltem.
2008. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vettünk nem régen egy brother multifunkciós nyomtatót 24.000-ért! Akciós volt és ez faxos is!

Ha nincs benne fax akkor talán 21e lett volna. Akciósan!

De amúgy is vagy 2-3e-rel drágább talán!

Én szeretem!

A lényeg, hogy lehet bele kapni utángyártott patront, 800ft/db. De ezt úgy kell érteni, hogy 4 szín kell bele, így 4*800. Ez így már akkor nem olyan rossz. De. Ha mondjuk te csak az egyik színt használod rendszeresen, pl a feketét, akkor csak azt kell megvenned. Így már szerinem nem rossz. Amúgy úgy szokták nem hivatalosan, hogy az eredetit csak félig ürítik ki, hogyha netán vmi baj lenne vele, akkor csak az eredeti patronnal fogadják el a garaciásan. De hát ez megoldható! Állítólag nem szárad be ha nem használod! Ha meg lejár akkor meg kihasználod teljesen!

Persze lehet bele venni eredetit is, de az szintén ott van 3-4 e, mint a hpnél.

De ha van rá lehetőség hogy olcsóbban nyomtassunk akkor miért ne!

Vagy ha hp-t veszel, vannak nyomdák, vagy ilyesmik, ahol azt hiszem a hpset feltöltik talán 2e ft körül.

Nekünk ezelőtt hp-s volt, de nagyon drága bele a patron szerintem.

Így meg ha kell vmit fénymásolni, nyomtatni, scannelni, faxolni, akkor itt van mellettem.

Fotót is lehet közvetlenül usb-vel a fényk. gépről nyomtatni vele, több beállítás alapján.

Én számítógépről nyomtattam fotót fotópapírra, szerintem szépen nyomtat.

De max. 190g-os fotópapírt bír csak el.

Alsótálcás, de szerintem ez nem baj.

Jól nézz körül, mert mi jó áron vettük. Néztük utána a neten és volt két hely közötti árkülönbség volt 10e is majdnem. Újonnan persze!

Nekünk MFC-235C fajtájú van. Keress rá a neten!

Van vmi árkereső vagy mi, összehasonlítja az árakat!

2008. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. De tényleg igazuk van abban a többieknek, hogy nagyban függ hogy mire szeretnéd használni, milyen gyakran stb. stb.

Nézz körül a neten is jó alaposan! Olvass, olvass és tanulmányozz! Figyeld az árakat!

2008. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Semmi komolyra nem szeretném használni, csak annyira, hogy vizsgaidőszakra kinyomtassam a gépen található tananyagot, és kb ennyi.

Most találtam a neten egy Canon multifunkciónális nyomtatót 16.000 Ft-ért, majd a boltban még érdeklődöm.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2008. nov. 17. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A patron mennyi bele? Az is egy szempont!
2008. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem írták a tájékoztatóban, azért is megyek majd el a boltba.
2008. nov. 17. 22:42
 8/10 anonim válasza:
100%
en a HP-t ajanlanam. nekem is HP DeskjetD2360 van es tokeletesen bevalt
2008. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél mátrixot, én is olyat használok. 1994 óta csak 2szer kellett benne szalagot cserélni, fillérekbe került :D (jó nem szines meg nem gyors de nekem tökéletes)
2008. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vegyél Canon Pixma IP3500-ast canonból a 10-20ezer ft között az a legjobb és 15000Ft-be kerül
2008. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!