Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik nyomtatót vegyem meg a...

Melyik nyomtatót vegyem meg a kettő közül? HP Deskjet F2480 többfunkciós nyomtató vagy Canon PIXMA MP270?

Figyelt kérdés

Itt van egy-egy link hozzájuk:

[link]


[link]


Nem értek a nyomtatókhoz. A 3 funkcióra szükségem van. Itthoni használatra lesz, főleg saját képek kinyomtatására, előre nem tudom, hogy mennyi kép lesz, de azért szeretnék venni, mert most születik meg kislányom, és szeretném itthon kinyomtatni a fényképeket, amiket készítek róla, és rólunk. Valószínű elég sok lesz:D Azt hallottam, hogy ezt a két márkát érdemes nézni. Egyéb tipusokat is írhattok ötletként. Köszi.


2010. júl. 13. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan fényképekhez kell akkor a Canont választanám, amúgy meg a HP-t. De egyikkel se jársz rosszul. Esetleg a patron árak megkönnyíthetik a döntésedet.
2010. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam, de mivel informatikával keresem a kenyerem egy Canon mellett döntöttem. Egyáltalán nem bántam meg, sőt...

Profi dolog, hogyha betoppan a családból valaki, amikor elmegy már kap is egy emlék-képet, hogy az ölében tartja a babát.


De így a legdrágább! Ha fotókat akarsz nyomtatni, újratöltött patront nem vehetsz, csak gyárit, mert a színek borzalmasan elmásznak! És jóminőségű "premium glossy" papírt kell beszerezz!


Ha fotózás után Photoshop-pal megvágod és javítod a képeket, és aztán pendrive-on elviszed egy Fujilaborba, vagy valami fotós helyre, ott sokkal olcsóbban elkészítik a papírképeket...


De az add meg uram, de most rögtön - varázsa teljesen feledtetheti azt, hogy printer amortizációt is számolva durván 5-ször annyiba kerül egy papírkép kinyomtatva, mint laborba adva.

2010. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, és itt olcsóbban jönne ki, ha magam nyomtatnám
2010. júl. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!