Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A JBL Charge 3-nak tényleg...

A JBL Charge 3-nak tényleg ócska hangszórói vannak, amik hamar tönkremennek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Tronsmart element T6 hangszórót használok, de szeretném kipróbálni a JBL-t, és ez a charge tűnik a "legmegfizethetőbbnek" idézőjelesen. De azt olvasom rengeteg helyen, hogy ha napi szinten használva van, akkor nagyon hamar meghal a hangszóró vagy recseg. Nekem pedig a munkahelyemen napi szinten használatban lenne, mint a mostani T6

2019. nov. 25. 20:41
 1/4 xKakashix ***** válasza:

ilyenről egyáltalán nem hallottam, pedig anno sok videót néztem, magyart/külföldit egyaránt, amikor gondolkoztam a charge 3 és az xtreme között..

a charge 3 egy nagyon jó kis balanced hangszóró, szépek benne a mély és magas hangok is, akksi is jól bírja és a jbl hangszórók megbízhatóak..

ha nem az Xtreme-t veszem én is a charge 3-at vettem volna, szerintem nyugodt szívvel megveheted, én is több mint 1 éve használom az Xtreme-em és semmi panaszom nincs rá, pedig erre is mondták, hogy az akksija nem olyan jó... nagyon torzít stb... én ezekből semmit nem vettem észre, arra figyelj, hogy ne kamut vegyél, hanem az eredetit, mert elég sok belőlük a hamis kínai, szóval megbízható bolttól vedd :D

ja és a charge 4-en ne is gondolkozz mert szarabb lett :D

2019. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
A lányomnak vagy 2 éve vettem Charge 3-at, kap az rendesen, semmi baja eddig!
2019. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen, Flip 4-en gondolkodtam még, de a szivem nagyon a Charge felé húz. Meg ha már veszek másikat akkor legyen jobb hangosabb stb
2019. nov. 26. 17:00
 4/4 xKakashix ***** válasza:
flipet nem ajánlom annyira, kevés benne a basszus, mondjuk én imádom a basszust, ezért választottam az Xtreme-t is :D a charge 3 most 40k-ért egy elég jó vétel, ha meg az alatt sikerül hozzájutnod kb egy ajándék
2019. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!