Xbox One X Gears 5 limited edition . Megéri ilyet konzolt venni?

Figyelt kérdés
Lényegében nem a mostani értéke érdekelne... mert nagyon jó áron újonnan lehetne venni 100e ft-ért 5 játékkal ( gears of war sorozat). Engem inkább az érdekelne, hogy később mennyire eladható egy ilyen egyedi megjelenésű konzol? Ugyebár maga a gép és controller teljesen egyedi festést kapott, viszont ez pl. 1 vagy 2. Év múlva amikor eladnám mennyire kellhet az embereknek, vagy konzolt felvásárló üzleteknek illetve kereskedéseknek? Előnye lehet eladás szempontjából az egyedi megjelenés vagy hátrány inkább?

2019. dec. 10. 21:24
 1/7 xKakashix ***** válasza:

ez embertől függ, hogy mennyire érdeklődnének iránta, illetve attól, hogy mennyiért adnád :D

nyilván inkább azokat fogja érdekelni akik GoW fanok, vagy csak tetszik nekik a dizájn.. aztán ezen már csak azzal javíthatsz ha jó áron adod, illetve, hogy mit adsz hozzá... de ha tippelnem kellene az ilyen egyedi konzolokat kevesebben keresik mint a simákat, mivel a simák általában olcsóbbak és ugyanazt tudják mint egy limited edition

2019. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xKakashix ***** válasza:
jah a konzolt felvásárló üzleteket meg felejtsd el, sza*ér-hug*ér számítják be/veszik meg a konzolokat, mivel csak így éri meg nekik
2019. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lényegében az a helyzet, hogy Konzolvilágon van most 2 gépcsomag ami felkeltette az érdeklődésem és nem tudok dönteni, a későbbi eladás miatt. Az egyik csomag egy Xbox one X gép Forza horizon 4, Forza motorsport 7 és egy Gears of war 4. A másik csomag pedig értelemszerűen a kérdésben van említve. Igazából áruk ugyanaz, 99 890 Ft.
2019. dec. 11. 06:16
 4/7 xKakashix ***** válasza:
hát ezt neked kell eldöntened, hogy melyik érdekel jobban, én személy szerint a Forzásat választanám, mert nagyon bejön a játék, de lehet ezt téged nem érdekel és a GoW sokkal jobban izgat, akkor meg az előbbi.. viszont 100k-ért nagyon megéri, én még 120-on valamennyiért vettem, ahhoz volt FH4, FM7, Red Dead 1, meg Fortnite-hoz és Apexhez valami cucc illetve game pass.. nekem megérte, szóval ha érdekel a Forza vedd azt én elvagyok vele, ja és a 1080p/60fps mód benne nagyon faxa és stabil benne, HDR-el meg gyönyörű.. most játszottam Read Dead 2-t és eszméletlenül néz ki :D
2019. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lényegében mostmár csak a későbbi eladás miatt érdekelne, hogy melyik éri meg jobban meg hogy a gears változat mennyire lesz eladható.
2019. dec. 11. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd senki nem tudja neked megmondani mennyit fog érni valami 2-5-10 év múlva. Általánosan az a szabály amihez könnyű volt hozzájutni és nem volt észvesztően drága se az később sem fog sokkal többet érni. Ráadásul mivel a következő Xbox alapból lejátssza az összes One játékot ezért még csak nem is lesz olyan kihagyhatatlan.
2019. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, teljesen igazad van, azzal tisztában is vagyok hogy nem lehet így belőni mennyit érhet a jövőben. Viszont az érdekelne, hogy kelendő lesz-e vagy sem, mert ugyebár a one S gears limited edition-je nem nagyon található már használtban. Ebből kifolyólag félek kicsit hogy egyáltalán el tudom-e adni (ár már nem is annyira érdekel) a jövőben a következő xbox miatt.
2019. dec. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!