Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok segíteni? PS4 problém...

Tudnátok segíteni? PS4 probléma inicializálás közben

Figyelt kérdés
Adott egy ps4, amit nem tudok a legújabb 7. 01-es verzióra sehogyan sem frissiteni. USB-ről próbáltam. Először sikerült is, de játék letöltés közben kikapcsolt a konzol. Próbáltam a hivatalos webhelyen megnézni hibaelhárítással kapcsolatos leírást. Az alapján az inicializálást próbáltam. Letöltöttem a rendszerszoftver közel 1 gb-os verzióját. Safe módba kapcsoltam a gépet, és elkezdte. De 99%nál abbahagyta és az írja, hogy nem lehet inicializálni CE-34697-9 hibakóddal. Egy éves a gép, nem szeretném kukába tenni.- 2 fiúcska epedve várja, hogy végre életet leheljek a konzolba. Előre is köszönöm
2019. dec. 13. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg az merevlemez hiba. Csere és kész. Ha tényleg az, akkor ssd-t tegyél bele. Samsung 1 terrás 35 ezer ft.
2019. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!