Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Symfonisk WiFi hangszóró,...

Symfonisk WiFi hangszóró, amin nincs bluetooth, hogyan lehet rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés

Nem értem, segítsetek!

IKEA-ban kapható, írjon aki ismeri.


Köszönöm.


2019. dec. 13. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Pont úgy nem ismerem én sem, ahogy te.

Mégis rögtön látom, hogy először is letöltjük hozzá a Sonos app / alkalmazást.

Honnan látom? Belenéztem a használati utasításba.

Hogy mik vannak...

2019. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kedves választ. Arra nem gondoltál, hogy annyira hülye vagyok, azért nem értem. Elolvastam a használati utasítást, és semmi.

Olyan választ vártam, aki ismeri és le írja a tapasztalatait.

Elég nagy marha vagy, hogy miattam néztél utána, és ezt még le is írtad ide.

2019. dec. 14. 04:44
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

"Elolvastam a használati utasítást, és semmi..."

...van a fejedben és voltál akkora tahó, hogy ezt elfelejtetted megemlíteni, hadd szívjanak mások.

Tehát akkor teljesen jogos volt a válaszom stílusa, miután én ezt már előre sejtettem, mekkora "intelligenciával" állok szemben.

Annyi eszed sincs, ha már a segítséget vársz, legalább normálisan reagálsz és akkor az "először is" válaszon után következett volna:

- Ezután pedig...

De többit most már verd ki magadnak!

2019. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van róla minden, de én az alábbit emelném ki:


[link]


Miért nem rendelkezik Bluetooth kapcsolattal?


Ahelyett, hogy egyetlen (a telefonodhoz kötött) hangfalként működne, a Sonos rendszer otthonod vezeték nélküli hálózatán keresztül működik, hogy zavartalan, magas minőségű zenét szolgáltathasson az otthon minden részén. Te és bárki, aki csatlakozik az otthoni WiFi hálózathoz, vezérelheti a hangfalakat a Sonos ALKALMAZÁS segítségével, ami HOZZÁFÉRÉST biztosít a főbb streaming szolgáltatásokhoz, podcastekhez, hangoskönyvekhez, RÁDIÓHOZ és sok minden máshoz.

2019. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4

Nem érted, hogy elolvasta és semmi.

Semmi.

Semmi.

Semmi.

Majd téged is jól bolondnak néz, hogy fáradoztál miatta.

2019. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha én feltennék egy kérdést (nagyon ritka eset, mert a Google mindent tud), abban leírom, hogy pontosan mivel próbálkoztam eddig.

Nem csak azért, hogy mások ne írjanak feleslegesen, de saját érdekem is, hogy gyorsítsam a jó megoldás lehetőségét.

Más kérdés, engem emberileg is zavarna, ha ezt kellene reagálnom:

- Köszönöm, de ezt már próbáltam, csak annyira béna voltam, elfelejtettem megemlíteni, hogy ne fáradj feleslegesen.

Felhívnám a figyelmet: ____megköszönném____ először is.

De nyilván nem vagyunk egyformák.

Emberileg sem, intelligencia szempontjából sem.

Vannak arcátlan alakok más fórumokon is, akik semmibe sem nézik, ha más feleslegesen firkál. Arra persze nem gondol, hogy ilyenkor a megoldást is hátráltatja, magával szúr ki.

2019. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, a jót is a rosszat is.

Hibáztam! Belátom. Van ilyen.

Mindenkitől elnézést szeretnék kérni, nem akartam megbántani senkit!

2019. dec. 30. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!