Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox One kontroller ugyanol...

Az Xbox One kontroller ugyanolyan dupla AA elemmel működik, mint az X360? Ha igen, milyen időközönként kell cserélni? Milyen más csatlakozási lehetőségek vannak, amikkel akár PCn is tudom használni?

Figyelt kérdés
A más fajta csatlakozási lehetőségekre kíváncsi vagyok az X360 nál is.
2019. dec. 18. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyannal, igen. Az, hogy mikor kell cserélni az attól függ, hogy mennyit használod :-) Érdemesebb vagy tölthető elemeket használni, vagy venni hozzá az elemtartóba illeszthető aksit szerintem, mezei elemmel működtetni nagy pazarlás.


A One kontrollere PC-n Bluetooth-on keresztül, vagy saját adapterrel csatlakoztatható (drága is, és nem is nagyon kapsz). A 360-as csak saját, külön vásárolható vevővel működik PC-n.

2019. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam kb 1 hónapot simán kibír az elem.


Pc-hez ilyennel tudod csatlakoztatni kb 8-9 ezerbe kerül

Microsoft Xbox One Wireless Adapter for Windows

2019. dec. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szép napot -hány darab elem kell bele---most vettem a kisfiamnak egy Microsoft Xbox One X 1TB + Forza Horizon 4

de nem akarom kibontani---Áldott Békés Ünnepeket!---nem értek hozzá lehet,hogy nem is ezt kellett volna /laikus vagyok/

2019. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2db normál ceruza kell bele.

De a csomagban alapból jár hozzá 2db Duracell szóval nem kell venni

2019. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!