Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy LG tv (50um7600) és...

Drzricsi kérdése:

Van egy LG tv (50um7600) és nem tudom beállítani hogy a távirányító vezérelje a UPC set top boxot. Valami megoldás erre a pproblémára?

Figyelt kérdés
Ráhangolom de nem irányítsa rendesen, egy csatornát vált felfelé egyet lefelé és ennyi, kitudom vele kapcsolni de be már nem. Valaki tapasztalt ilyet? Vagy valami megoldás érdekelne.
2019. dec. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit hangoltál, de még azon is csodálkozom, hogy sikerült.

A UPC-távszabályzót lehet programozni az LG TV-hez (is), nem fordítva.

Hacsak nem tanítható távszabályzó, ami parancsmásolás útján tanul, miután léteznek olyanok is, némelyik TV-hez gyárilag.

2019. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban belegondolva, tiéd is egy tanítható LG lehet, csak nem írtad érthetően és igen, én is találkoztam már ilyen tanítási problémákkal, amikor csak részlegesen működik.

Annyit lehet tenni, hogy próbálod még többször felülírni a parancsot, javítani az átsugárzást, nem teszed reflexiós felületre stb. kísérletezel.

Ha sehogy nem tanulja meg hibátlanul, akkor nem is fogja, mert nem kompatibilis, más a vivőfrekvencia például.

2019. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már mindenhogy próbáltam nem akar működni rendesen.
2019. dec. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!