Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy videoton ts 2120-as...

Van egy videoton ts 2120-as régi tv-m, távirányítót nem kaptam hozzá, viszont az előlapi panelen lévő gombokkal nem tudom bekapcsolni. Lehetséges az, hogy távirányító nélkül ez nem fog menni?

Figyelt kérdés
Vagy van esetleg más mód arra, hogy bekapcsoljam?

2015. febr. 15. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 hálózati bekapcsoló gombot, min 5 másodpercig tartsd lenyomva.

2 az elhúzható ajtó mögötti vezérlő panelen keress egy Power gombot és nyomd meg, vagy nyomd meg a Pr. léptető gombot (lehet, hogy ezt is tovább kell nyomva tartani)

[link]


de, ha tudsz szerezni a legolcsóbb univerzális távirányítók közül egyet, az IIT Nokia, Philips, Waltham számkódokkal ezen a készüléken működni fog.

2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Köszönöm én is a választ! Mi is ezt az őskövületet használjuk, de még nem "tudott" elromlani. Szépek a színek, jó a kép - egyelőre megtartjuk -, viszont a távirányító sajnos nem bírta tovább. Egy FX Control típusú univerzális távirányítót vettünk hozzá, és a Waltham 0733-as kódjával sikerült életre kelteni a távirányítót, illetve a TV-t! Köszönöm még egyszer a tippet!
2016. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!