Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 4K TV-n a game mode miért...

LG 4K TV-n a game mode miért okoz fps csökkenést?

Figyelt kérdés
Adott egy LG 65UK6300mlb 4K tv. A napokban vettem hozzá egy xbox one x konzolt. Az eredeti HDR videó beállítással elég nagy volt az input lag, ezért utána néztem és megtudtam, hogy a játék mód csökkenti az input lagot. Amint átállítottam ez a probléma megoldódott, viszont azt vettem észre, hogy a képfrissítési arány (fps) eléggé megtorppant, nem eget rengetően, de azért észre lehet venni a különbséget az eredeti beállításhoz képest. Ezt hogyan tudnám kiküszöbölni? Esetleg ha az eredeti beállítást meghagyom akkor mivel tudnám az input lagot csökkenteni, hogy ne kelljen a game mode-ot használjam? Remélem tud valaki segíteni ebben.

2019. dec. 27. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A késést úgy csökkenti, hogy dobja a frémeket. Tehát nincs jó megoldás.
2019. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%
Hát aki sz*r xbox-t vesz az így jár. Az a konzol egy ótvaros szutyok. Tényleg mondj már 1 konzon exkluzív játékot ami nem egy raklal trágya. Csak 1-et.
2019. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez aztán nagyon értelmes, szakmailag teljes mértékben ehhez kapcsolódó és a kérdésemhez hozzájáruló válasz volt. Eleve hogy jön most ide az exkluzív? Az xbox megeszi a fostos ps-edet 4k-ban és teljesítményben. De ha már ennyire exkluzívra vered magad akkor te meg mondj már egy olyan ps exkluzívot amit nem csak azért vettél hogy a singleplayereket kijátszd 55x mert hogy multiplayerben az xbox reggelire eszi meg a ps-t az tuti.
2019. dec. 27. 09:51
 4/18 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ! :)
2019. dec. 27. 09:57
 5/18 anonim válasza:
0%

[link]


Xbox-ra mi a nagy cím? Halo? Ja hogy semmi.


Ps4 pro meg xbox one x teljesítményben ugyanaz, csak a ps4-re vannak játékok is.


Fortnite is van ps4-re a buta kisgyerekek azzal játszanak.

2019. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nézd, senkit nem érdekel a f..szméregetésed. Egyébként vicces, hogy pont te buta kisgyerekekről példálózól, úgy hogy te hasonlítgatod itt össze a két konzolt a ps javára... akárcsak egy 12 éves.

De ha már ennyire komolyan veszed ezt az exkluzív témát, akkor légyszíves te pedig mondj még egy olyan autós játékot mint a Forza Horizon és Motorsport sorozat és nem xbox exkluzív. És most nem ér az az érv, hogy a Forza pc-re is van. Igen, van pc-re is... amihez Paks 2 kell minimum és félévente újíthatod 60k-ból, hogy elfussanak az új játékok is (xbox exkluzív és nem exkluzív játékok).

Na ugye nem tudsz mit felmutatni, mivel a gran turismo meg sem közelíti. Szóval erről ennyit.

A másik meg, hogy nagyon örültem volna egy normális és segítőkész válasznak, erre jöttél te és idebüfögtél egy semmire se való ps fanboy választ ami rohadtul nem kellett a kutyának sem és nem illett ide a legkisebb mértékben sem. De azért ne add fel! Menj tovább és játszd el másnak ugyanezt, hátha máshol nem néznek teljesen butának. :)

2019. dec. 27. 18:28
 7/18 xKakashix ***** válasza:
ugyanilyen tv-t használok xbox one x-el és én nem vettem észre ilyet :D én beállítottam a game mod-on belül mindent, hogy a lehető legjobban nézzen ki, Forza Horizon 4-et, Tomb Raidert, PES-t, Fifát és még nem tudom mit játszottam 60fps-ben rajta.. nem vettem észre ilyen fps droppot egyáltalán, szép simán fut rajta minden
2019. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 xKakashix ***** válasza:
bocs nem pont ez van, hanem a 43"-es verzió :D de hát gondolom a méreten kívül a többi ugyanaz, próbálj a game módon belül állítgatni, lehet be van valami kapcsolva amiért ezt csinálja, én is állítgattam egy jó másfél órát mire megtaláltam ami nekem megfelel
2019. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem, és neked is volt eredeti beállításon input lagod? Csak mert nekem elég észrevehetően sajnos..
2019. dec. 27. 23:19
 10/18 xKakashix ***** válasza:
igen észrevehető eredetiben, ezért is használom a game módot
2019. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!