Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4-en több account...

Playstation 4-en több account használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy PS4-et amit rajtam kívül az öcsém is használni fog. Ő elsősorban fortnite-ozni szeretne a már meglévő accountjával, én viszont szeretnék egy külön accountot amihez egy hozzácsatolt PayPal számla tartozik, a későbbi játékvásárlások miatt. A cél az, hogy ő esetleges elnyomogatások miatt még véletlenül se tudjon olyan játékot megvenni amit nem is akartunk, viszont jó lenne ha a már megvett játékokat mind a két accounttal tudnánk használni.

Lehetséges ez?


2019. dec. 27. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
gooogle, youtube is your friend.
2019. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez meg itt a gyakorikérdések.
2019. dec. 30. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy igen lehetséges, ha a PSN Storeban veszel egy játékot az egyik accountodra és egy másik PS4-en bejelentkezel azzal az felhasználóval amin vetted, és a saját PS4-en (amin vetted a játékot) bejelentkezel azzal amire akarod, hogy le tudd tölteni a játékot, úgy elvileg meg lehet osztani. Itt a helyzet abból a szempontból könnyebb, hogy a két felhasználó egy gépen van.


Egyébként én még nem csináltam, ilyet de nekem az egyik ismerősöm momdta, hogy lehet.

2020. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!