Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok segítséget kérni,...

Hol tudok segítséget kérni, ha nem tudok belépni a playstation fiókomba?

Figyelt kérdés

Egyedül az email címemet tudom, se a jelszavamra, se a születési dátumra nem emlékszem (nem az igazit adtam meg), szóval a reset my password sem segít.


Találtam egy chat funkciót a ps support honlapján, de úgy látszik az csak Amerikában működik.


Van valami hasonló szolgáltatás, ami Magyarországon is elérhető? Ahol küldenek egy linket jelszóváltoztatáshoz amihez nem kell születési dátum vagy tudnak bármit mondani amivel be tudnék lépni?



2019. szept. 29. 18:09
 1/3 anonim válasza:
a Playstation ügyfélszolgálat, rendelkezésedre áll [link]
2019. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az email küldésnél az űrlapok között nem találok olyat, ami a fiókkal kapcsolatos, telefonon pedig nem hiszen, hogy tudnának erre megoldást adni.
2019. okt. 1. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem lenyúlták a fiokomat és a magyar support segítségével visszaszereztem. Nyugodtan hívd őket telefonon!
2019. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!