Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Cod2 Radiant AI paths color...

Mbk9902 kérdése:

Cod2 Radiant AI paths color groups nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom nagyon régi játék, de még mindig a kedvencem :) szóval a tervem az hogy szeretnék egy magyar kampányt készíteni, de ehhez ugyebár szükséges egy program, amellyel megtanulhatok mapp-okat készíteni. Ezzel kb. 2 hete foglalkozok ezzel és a jól ismert Radiant programmal dolgozok, de a probléma az hogy a cod2 egy viszonylag régi játéknak számít már, így nem túl sok tutorial van fent róla a neten: [link]

Ezt néztem meg és beszélek angolul is viszonylag jól (mindent értek ami oda le van írva :D), de amikor elidítom a pályát akkor elindul, be is tölti a pályát de az AI (actor) katonám nem akar megmozdulni sem :D, annak ellenére, hogy "betartottam az előírásokat)



2019. dec. 27. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!