Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek egy normális...

Mire figyeljek egy normális táblagép vásárlása esetén? leginkább filmezni szeretnék rajta. Játszani nem.

Figyelt kérdés
Minden érdekel, méretek, tárhely. esetleg márka, lehet kínai is, nem zárkózom el tőle.

2019. dec. 31. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Huaweitől a Mediapad T5 10 et ajánlom,10.1 inches kijelző 3 giga ram 32 giga belső tárhely de lehet bővíteni akár 256 gigás microsd kártyával,1900x1200 as képernyőfelbontás,én ezt a táblagépet ajánlom még annyira horror árban sincs, emagon és extreme digitalon 63000ft körül van
2019. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg a legolcsóbb is megteszi, bár szerintem az IPS kijelző legyen alap. Szerencsére már ritka a TN. A tabletek képaránya többnyire 16:10, csak 1-2 16:9-es van, ha ez számít, pl. a 7"-es Archos Core 70 27e körül, ennek a felbontása 1280x720 az árukereső szerint.
2020. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok. Köszönöm a segítséget!
2020. jan. 2. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!