Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táblagép (tablet pc) normális...

Táblagép (tablet pc) normális áron?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, ami nem túl drága, de nem valami ódivatú ócskaság. Tehát nálam ilyen egy "normális":

- USB csatlakozó

- HDMI

- 3G

- GPS


- Android 3.0 Os-sal


- legalább 3 megapixeles kamerával

- Magyar rendszerrel (az inkább csak a billentyűzet szempontjából lenne fontos)

- És 150 000 körül van, vagy inkább alatta


Légyszi linkeljetek, mert eddig csak olyanokat találtam, amiben vagy az egyik vagy a másik funkció nincsen, vagy írjátok le a típusát.

Illetve találtam 200 000 fölött, de az már tényleg nevetséges. Én még 100 000-ret sem fizetnék értük, de... most mindegy.


2011. okt. 12. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz találni olyat amiben ez mind megvan egybe.

Usb csati milyen célra kell mert az android eleve nem támogat túl sok mindent. 3G, gps, hdmi az megoldható meg a magyar nyelv is. Én a 3G -t is kihagytam amikor vettem mert mobilomról megtudom osztani a netet ha nincs wifi.

2011. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem értek sokat hozzá, de úgy láttam, hogy támogat mindent, amit leírtam (lehet, hogy te a 2.0 androidra, vagy régebbire gondolsz, mert azok tényleg borzalmasak).

USB azért kell, hogy rátegyek pen-driveot, rámásoljak adatokat, vagy róla másoljak adatokat - szóval a szokásos. Vagy ha nem találok ilyen dokkolós billentyűzetet, akkor azt rátehessem. 3G meg nekem "kötelező", mert nem nyitok azért új számlát ilyen 100mb adatkorlátos mobilcsomagra, ami 5-8kb/s-sel megy, miközben a 16gb is kevés néha, pláne, hogy a tablettel nem tölthetek le a youtube-ról.

Magyarosítás azért kéne, hogy az érintőbillentyűzeten legyenek magyar betűk, meg azért, hogy ne angol híreket osszon meg velem, mert azok nem érdekelnek. 3 kérdés:

- Ha magyar a rendszer, akkor a beszédfelismerés is magyar?

- Ha nem lesz magyar a rendszer, le lehet tölteni magyarosítást?

- Szerinted az normális, hogy ilyen drága egy tablet?

2011. okt. 12. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem asus eeepad van, ez magyar, ismeri az ékezeteket de a hangfelismerés az angol.

MicroSD -t lehet tenni bele, pendrive-ot nem.

3G -vel nem lehetett kapni, de nem is kellett volna mert 3G-s mobilról megosztva a net ugyan olyan gyors. És nem csak 100mb -s csomagok vannak.

2011. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Meglehet, hogy van nagyobb 100mb-nél, csak az annyiba kerül, mint valami 32gb-s normál csomag, ami hétszer gyorsabb. Amúgy nem tudom, hogy a netező emberek (nem sértés, csak már megfigyelmtem) mindig jól megmondják, hogy milyen dolgok vannak pl - most egy hülyeséget mondok - egy oprendszert tíz perc alatt le lehet tölteni, meg Mo-n olyan gyors a net - közben meg nem igaz! Vagy pl, amikor kiosztanak, hogy gyors a windows 7, pedig 4 (!) pc-men lassú volt, és azokból 3-ra alapból volt felnyomva. Na még az is lehet, hogy valami gond a gépemmel van (bár érdekes, hogy minden gépemnek), de visszatérve én nem láttam nagyobbat.

Na szóval 3g-s mobilom nincsen, amire nem válaszolnék, mert utána hülyeségnek tűnnte a kérdésem...

Amúgy mennyibe kerül az eepad? Nem az, amihez van alapból ilyen billentyűzet is?

2011. okt. 12. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Amihez van billentyűzet az az eeepad slider de annak elég húzós az ára mert még abba van +akksi is. A sima billentyűzet nélküli olyan 100-120 ezer között van, de google-be lehet keresni pontos árakat. Nemtudom 3G-s verzió van -e már belőle de másik márkánál az sokkal drágább mint a sima, egyszerűen nem éri meg.
2011. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk van egy tabletem USB 2.0 normál csatlakozóval meg van egy olyan modemem, ami egy USB pen-drive és benne egy sim-kártya, akkor sem működik?

Bár... szerintem olyan nincsen, pláne, ha nem támogatja...

2011. okt. 12. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Az úgy biztos nem működne. Ha még fel is ismer egy pendrive-ot egy modemet már biztos nem. De leginkább csak egeret meg bill-t ismernek fel. Az android ennyit tud.
2011. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom nagyon utálod az Androidot. Te valami Mac-es vagy?

Nem mintha nagyon érdekelne, de mindig azt utálják, amit szeretek. Ez persze téged nem érdekel, úgyhogy csak annyit mondok, hogy amíg én utáltam az androidot, addig mindenki eldobta magát tőle, most meg egy csomó olyat látok, aki gyűlölik. Ez igaz a win8-ra is, amíg utáltam, mindenki imádta, amikor tetszett, mindenki utálta, most, hogy megint utálom tele van olyan kommentel a web, hogy a világ legjobbja...

Szerintem eddig az Android 3.0 a legjobb!!!!!!

2011. okt. 13. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Windows párti vagyok, de nekem tetszik az android is, meg vagyok elegedve vele. Nem tud annyit mint egy pc, de ezt nem is lehet elvarni tőle. Főleg netezni szoktam vele, arra tökéletes. Ipad -nál jobb mert flash is megy rajta. Ezt is vele írtam.
2011. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az jó. Nekem eddig tetszik. Remélem sikerül beszereznem. Amúgy láttam olyan alkalmazásokat rá, amik már majdnem PC-vé teszik, és fontosak nekem (pedig nekem szó szerint speciális igényeim vannak). Azért tetszik, mert nem olyan zártkörű, mint az iPad, hogy csak az Apple-től vehetek, meg hasonlók, és jobb, mint a többi tablet os, mert valahogy nyitottabbnak, változatosabbnak és "windows-szerűbbnek" tűnik. Hasonlít egy asztali géphez használható rendszerhez. És nincs olyan érzésem, hogy "ez csak egy tablet, ami csak ennyit tud".
2011. okt. 13. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!